Broş

Broş çeşitleri arasında değerli maddelerden üretilmiş olan broş çeşitleri gibi keçeden ve iplikten yapılmış olanları bulunmaktadır. Özellikle genç kadınlar tarafından günlük hayatta en çok tercih edilen broş çeşitleri arasında keçe broş çeşitleri yer almaktadır. Keçe broşlar, spor görünüm sergiledikleri için günlük olarak kullanıma uygundur, bu nedenle zevkli ve tarz sahibi kadınlar tarafından günlük kullanımda fazlasıyla tercih edilmektedir. Broş nedir diye soracak olursanız; kıyafetlerin yakalarına takılan süsler olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle kadınlar tarafından fazlaca tercih edilen broş modelleri arasında birbirinden farklı onlarca seçenek yer almaktadır.

Klasik ve şık giyindiğiniz bir gün kıyafetinizi tamamlamak ve asil bir görünüm sergilemek için papatya broşunu takabilirsiniz. Papatya görünümünde olan broş, beyaz ve renkli kristal taşlar ile süslenmiş olan son derece harika bir broştur. Düz renkli elbiselerinizi süslemek için son derece ideal olan bu broş ile tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Broş modelleri arasından yusufçuk ve dal görünümlü olanları, taşlarla süslendiği için son derece güzel görünmektedir. Siz de giysilerinize şıklık katmak ve gittiğiniz yerlerde tüm gözleri üzerinize toplamak istiyorsanız hemen kategorimizde yer alan broş örneklerini inceleyebilirsiniz. Broş çeşitleri arasında; altın broş ve gümüş broş yer almaktadır. Broş fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterdiği için broş satın almadan önce kategorimizde yer alan ürünleri incelemenizde yarar olacaktır. Uzun süre kullanabileceğiniz broş çeşitleri arıyorsanız, altın ve gümüş broşları tercih edebilirsiniz.

Broş modelleri arasında bir de gelinlik broşları yer almaktadır. Onlarca farklı gelinlik broş modelleri arasından en güzelini satın alarak gelinliğinizi süsleyebilir ve kendi gelinliğinizin üzerinde kendi imzanızı taşıyabilirsiniz. Gelinlik broş modelleri genelde beyaz ve inci taşlarla süslenmiştir. Düz ve sade seçtiğiniz gelinliğinizin üzerine hareket katmak ve son derece zarif bir görüntü oluşturmak için inci gelinlik broş modellerini tercih edebilirsiniz. İnci broşunuzla bir bütün oluşturmak ve uyumlu görünmek için duvağınızın üzerine de birkaç adet inci yerleştirebilirsiniz. Broş fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorimizi inceleyebileceğiniz gibi, gelinlik modellerini incelemek için de gelinlik kategorisine bakabilirsiniz.

Broş

için 2,040 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
AKA (30)
(2)
Angelo (55)
Anka (10)
(3)
(1)
(1)
(4)
(4)
(3)
(1)
DİĞER (980)
(1)
ebijuteri (92)
Ejoya (92)
(1)
(2)
(5)
(1)
Gumush (35)
(2)
(2)
(1)
(4)
(5)
meyniii (8)
MODEX (63)
Noemi (12)
(2)
Ocean Pole (14)
(4)
Palimor (6)
(5)
(2)
(1)
(2)
(1)
Tevuli (132)
Tikina (33)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL