BROŞ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Broş

Farklı bir aksesuar olan broş, gömlek, ceket gibi kıyafetlerin yaka bölümünde kullanılır. Gömleklerin yakalarını birleştirebilir. Eşarpları tutturmak için kullanılabilir. Ceketin yakasına iliştirilerek şık bir görünüm sağlanabilir. Kategorimizde pek çok markanın gümüş, seramik, çelik ve altın broş çeşitleri bulunmaktadır. Broş erkek ve bayan broş modelleri de bulunan kategorimizde farklı tarzlara göre tasarlanmış çeşit çeşit broş sizleri bekliyor.

Gümüş Broş Modelleri Nelerdir?

Gümüş Broş Modelleri Nelerdir?

Gümüş broş, hem uygun fiyatları hem de kararmaz yapısıyla kullanışlı bir broş çeşididir. Şık tasarımların uygulandığı gümüş madeninden tasarlanmış broş modelleri uzun ömürlüdür. Gümüş broş modelleri arasında, telkari, akik, ametist, oniks gibi doğal taşlardan tasarlanmış modeller, zümrüt, safir gibi değerli taşlardan üretilmiş broşlar, mineli yaka iğneleri bulunmaktadır. Kategorimizde bulunan telkari broş modellerinin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Mardin yöresine ait el emeği gümüş işleme sanatı telkari, gümüşün ince tel haline getirip örülmesiyle hazırlanıyor. Kategorimizde bulunan telkari broş modelleri arasında tavuskuşu, çiçek, yusufçuk, kedi, kelebek, baykuş, güvercin gibi farklı figürleri bulabilirsiniz. Kategorimizde telkari broş modellerinin yanı sıra Cevşen'ül Kebir’li otantik ve dini temalı broş modelleri, markazit taşlı yaka iğnesi çeşitleri, incili pembe altın kaplama gümüş broşlar, zirkon, akik, inci gibi taşların markazit işçilikle birleştirildiği broş çeşitleri bulunmaktadır.

Altın Broş Modelleri Nelerdir?

Altın Broş Modelleri Nelerdir?

Kategorimizde bulunan altın broş modelleri pek çok farklı seçeneğe sahip bulunmaktadır. Kategorimizde bulunan altın broş modelleri, safir, pırlanta, elmas, zümrüt gibi değerli taşlardan tasarlanmıştır. Doğal taşların yanı sıra incinin kullanıldığı altın inci broş modelleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda altın renklerine göre değişiklik gösteren taşlı broş modelleri, beyaz, sarı, pembe (rose), kırmızı renklerine sahiptir. Farklı bir tasarım isteyenler farklı altın renklerinin birlikte kullanıldığı eklektik modelleri seçebilir. Çift renkli altın ya da üç renkli ( beyaz & sarı & pembe, pembe &sarı vb. altın broş modelleri ve fiyatları kategorimizden inceleyebilirsiniz. Altın broş çeşitleri arasında bir de bebekler için yaka iğneleri bulunmaktadır. Nazar boncuklu, mineli figürlü bebek yaka iğneleri, yeni doğan mevlütlerine, sünnet törenlerine güzel bir hediye seçeneği olabilir. Yaka iğneleri dışında altın nazar boncuklu fatma eli broş modelleri de seçilebilir.

Broş Markaları Nelerdir?

Broş Markaları & Fiyatları Nelerdir?

Kategorimizde bulunan değerli madenden broş modelleri ve fiyatları, altın ve gümüş piyasasının günlük kurlarına göre belirlenmektedir. Kategorimizde altın ve gümüşten başka, çelik, bronz, altın kaplama, gümüş kaplama gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Altınbaş, Angelo, Bengü Accessories, Best Takı Tasarım, Ariş, Artera, Avon, Lachida, LaRose, meyniii, Midyat Gümüş Kenti, Midyat nurtaş gümüş, Aysun Kaleli, Aşina Gümüş, Bee One, MODEX, Buffer, Byzantion jewel, Coquet Accessories, Monemel gibi birçok markanın broş çeşitleri Aksesuar kategorimizde sizleri bekliyor.