Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Koltuk Minderi

için 9,337 sonuç bulundu.

Koltuk Minderi

Arabanızın daha şık ve daha konforlu bir hal almasını sağlayan koltuk minderi çeşitleriyle kişisel zevklerinize uygun tasarımlara sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Otomobilinizin içerisinde arzu ettiğiniz renk ve görünüş değişikliklerini kolay bir şekilde mümkün kılan minderler aracılığıyla aynı zamanda aracınızın orijinal parçalarını da korursunuz. Bu sayede yıpranma payı azalan arabanızın değeri artar.

Isıtmalı Koltuk Minderi

Isıtmalı Koltuk Minderi

Isıtmalı koltuk minderi modelleri özellikle kış aylarında araç içerisinde daha sıcak bir ortamda seyahat etmenize katkı sağlar. Soğuk almanızı önleyen ısıtmalı minderler çabuk bir şekilde ısınarak araç içi sıcaklığının önüne geçmeyi ve sizi hemen ısıtmayı başarır. Farklı kumaş türlerine sahip olan koltuk minderi modelleri ile cildinize zarar vermeyen makinede yıkanarak hijyenik hale getirilebilen pratik bir araç aksesuarı satın alabilirsiniz. Terleme problemi yaşamanızı önleyen ısıtmalı modellerin özel dokusu sayesinde huzurlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Deri Kaplamalı Koltuk Minderi

Deri Kaplamalı Koltuk Minderi

Arabanızın daha estetik bir görünüş kazanmasını sağlayan ve koltuk minderi fiyatları bakımından da hesaplı bir düzey taşıyan deri kaplı ürünler ile uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yakalarsınız. Yıpranmaya ve kırışıklık oluşumuna karşı dayanıklı olan deri minderler mikroplara karşı da önlem oluşturan yapılarıyla alıcılarını memnun eder. Kayma problemi yaşamanızın önüne geçen yüzeyleri sayesinde araba sürerken daha konforlu şartlara erişmenizi sağlayan bu ürünlere koltuk minderi takımı olarak da ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli minderlerle aracınıza döşeme yaparken koltuğunuzu kavrayan yüzeyleriyle işlerinizi kolaylaştıracak olan modeller sayesinde koltuk minderini geçirmeniz çok kısa bir zaman alır. Koltuğa sıkıca tutunan minderler bir kez ayarlandıktan sonra tekrar ayarlama zahmeti yaşatmamalarıyla kullanıcılarından tam not alır. Farklı araba tiplerine uyum sağlayabilen esnek tasarımları sayesinde avantajlı bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlayan koltuk minderi araba için oldukça yararlıdır.

Bel Sağlığını Koruyan Sünger

Bel Sağlığını Koruyan Sünger

Şoförlerin ve yolcuların ihtiyaçları göz önüne alınarak üretilmiş olan süngerleriyle daha yumuşak bir dokuya sahip olan minderler sayesinde bel sağlığınızı korursunuz. Koltuk minderi modelleri arasında yer alan birbirinden özel seçenekler kolayca temizlenebilir yapıdadır. Hem makinede temizlenebilir olan hem de ıslak mendil, bez gibi yardımcılarla temizlenebilen minderler oldukça hafif bir toplam ağırlık düzeyine sahiptir. Kafalık bölümleri farklı otomobillerin farklı koltuk yapılarına uyum sağlayacak şekilde geniş bir ölçü ayarı imkânı sunan minderler aracılığıyla arabanızın koltuğuna kusursuz bir şekilde uyum sağlayan bir ürüne sahip olmanın konforunu yaşarsınız. Koltuk minderi oto modelleri sportif dikim tarzlarıyla aracınızın daha genç ve daha dinamik bir görünüm kazanmasına katkı sağlar. Özel kulaklara sahip olan ürün çeşitleri aracılığıyla minderi koltuğunuza geçirmeniz daha kısa bir zaman alır. Koltuğunuzun altından bağlayabileceğiniz lastik ve ip gibi yardımcılar aracılığıyla minderin kaymasını önlersiniz.

Sıcak Hava Şartlarına Karşı Koruma

Sıcak Hava Şartlarına Karşı Koruma

Yaz aylarında arabanızın koltuklarının yoğun güneş ışınlarına maruz kalarak solmasını ve yıpranmasını önlemek için kullanabileceğiniz koltuk minderleri ile tam korumaya erişirsiniz. Otomobilinizi sadece sıcak hava şartlarından korumakla kalmayan minderler sayesinde aynı zamanda sigara küllerinin bırakacağı izlere karşı da önlem alırsınız. Bunun yanı sıra araç içerisinde içeceğiniz gazlı içeceklerin ya da meyve sularının orijinal koltukların üzerinde iz bırakmasını engelleyebilirsiniz. Dokunmuş kilim şekilden olan minderleri hem araç içerisinde değerlendirebilirsiniz hem de bagajınızda saklayarak pikniklerde zemine yerleştirmek için de kullanabilirsiniz. Portatif bir kullanım deneyimi yaşatan ısıtma özellikli minderler hem arabalarda hem de minibüs, kamyon gibi araçlarda kullanılabilmeye uygundur. Nefes alabilir kumaş tasarımı sayesinde koku yapmayan ısıtıcı minderler sağlıklı bir kullanım deneyimi yaşatır. Diğer araç koltuk ve aksesuarlarını da incelemek isterseniz Oto Koltuk & Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(374)
ve üzeri (637)
ve üzeri (702)
ve üzeri (727)
ve üzeri (761)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL