Activex, Sıvı Sabun

için 119 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Activex Sıvı Sabun

Gün içerisinde kullanılan toplu taşıma araçları, asansörler, trabzanlar, telefonlar, bilgisayarlar ve tokalaşmak için uzattığınız elleriniz birçok mikrop ile temas haline geçiyor. Sağlığınızı ve bağışıklık sisteminizi ciddi bir biçimde tehdit eden bu mikropları temizlemek için, ellerinizi su ve sabun ile temizlerken mikroplardan tamamen arındığınızı düşünebilirsiniz. Activex sıvı sabun, ellerinizden çıkmayan bu mikropları da yok eden bir yapıya sahip olduğu için oldukça kuvvetli bir etkiye sahiptir. Activex sıvı sabun içeriği, içerisindeki kuvvetlendirilmiş arınma bileşenleri sayesinde ellerinizdeki mikropların %99.9’unu yok ederek ellerinizi arındırır. Oldukça yüksek performanslı bir yapıya sahip olan Activex marka sıvı sabunları, sizlerin tüm sabun talebini rahatlıkla karşılıyor.

Activex Sıvı Sabun Sizi ve Çocuklarınızı Mikroptan Koruyor

Activex Sıvı Sabun Sizi ve Çocuklarınızı Mikroptan Koruyor

Ailenizin ve kendinizin sağlığı için Activex, sıvı sabun modelleri ile oldukça yüksek kalitede ürünler ortaya koyuyor. Farklı ambalajlarda sunulan bu ürünler, ellerinizi mikroplardan dezenfekte ediyor. Kalitesi ve hijyen derecesi kanıtlanmış bu yüksek verimli ürünler, dermatolojik testlerden geçerek sizlere sunuluyor. Sahip olduğu Bacteria Blocking System ile sevdiklerinizin ve sizlerin elini 12 saat boyunca koruyan Activex marka sıvı sabun, pompalı ve kapaklı ambalaj yapıları ile beğeninize sunuluyor. Antibakteriyel özelliğe sahip olması da, sıvı sabunun ne kadar etkili olduğunun sadece tek bir sebebi oluyor. Ayrıca farklı miktarlarda da sunulan Activex sıvı sabunları; standart boy, büyük boy ve dev ekonomik büyük boy olarak da kullanıcılarına sunuluyor. Activex sıvı sabun 650 ml boyu ile sadece ellerinizi temizlemekle kalmayıp, onları derinlemesine koruyan bir yapıya da sahiptir. Activex markasında yer alan sıvı sabunların her biri farklı özelliğe sahiptir. Bu özellikler ambalajların renklerine göre de sınıflandırılmış olup, sizlere büyük bir özenle sunuluyor. Yeşil, turuncu, pembe ve mor renklerinden oluşan bu yüksek verimlilikteki ürünler ile ellerinizi artık korkmadan temas ettirebilir ve dokunma hissini doyasıya yaşayabilirsiniz. Çocukların oynama, hareketlilik ve girişken durumlarını da düşünen Activex markası, çocukların el temizliğini de kolaylıkla sağlayacak türden model grubu oluşturuyor. Sıvı halde bulunması, çocukların ellerini yıkarken zorluk çekmemesini sağlıyor. Bu yapısı da her türlü kullanıcının üründen yararlanmasını işlevsel kılacak türden bir yapısı olduğunu gösteriyor. Tek tek ve birlikte de satılabilen Activex sıvı sabunları, set halinde yapılarıyla da oldukça cazip yapısıyla dikkat çekiyor. Hoş kokuları ile de dikkat çeken Activex sıvı sabun ürünleri, ellerinizde bir temizlik hissi yarattığı için de oldukça sevilen bir etkiyi hissetmenizi sağlıyor. Activex sıvı sabun fiyatı, almak istediğiniz Activex modeline göre farklılık gösteriyor. Sizin için üretilmiş Activex sıvı sabun modelleri arasında kendinize en uygun modeli tercih edip, kendinize ve aile üyelerinize kazandırabilirsiniz. Cilt tiplerinize uygun yapıda Activex marka sıvı sabunu satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Activex Sıvı Sabun Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Activex Sıvı Sabun Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Activex sıvı sabun modelleri, farklı kullanıcıların yapısına göre özelleştirilmiş yapıya sahip bir ürün olarak da satılabiliyor. Antibakteriyel bir yapıya sahip olan sıvı sabunlar; hassas, aktif, nemlendirici ve doğal olmak üzere kategorilere ayrılıyor. Activex Antibakteriyel Aktif sıvı sabun modeli, günlük yaşamda bulaşıcı etkideki hastalıklardan korunma amacıyla rahatlıkla kullanılan, hastalığın yoğun olarak yaşandığı kış aylarında daha da verimli olan bir ürün değeri taşıyor. Günlük kullanıma uygun bir yapıda bulunan bu ürün, aktif yapısı ve turuncu renkli ambalajı sayesinde temiz ellere sahip olmanızı mümkün kılıyor. Activex Antibakteriyel Doğal sıvı sabun modeli, sandal ağacı özü ile ellerinizi mikroplardan arındırıp, sizlere kokusu güzel bir esinti bırakıyor. Yeşil renkli ambalajı ve cillte herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmayan yapısı ile doğal sıvı sabun etkisini sonuna kadar yaşatan bu model, ellerinizin nem dengesini sağlamaktadır. Activex Antibakteriyel Nemlendiricili sıvı sabun modeli, ellerinizi mikroplardan arındırıp hijyen dolu bir his yaşamanızı sağlarken, aynı zamanda nemlendirerek kurumasını engelliyor. Nemlendirici etki ile cilde son derece dost olan bu hoş sıvı sabun modeli, elleri yumuşatıp pembe renkli ambalajı ile de dikkat çekiyor. Activex markası hassas olan ciltler için de bir model geliştirmiş ve hassas yapıya sahip olan ellere uygun bu ürün ile ellerde kuruma, sertleşme ve kabuk tutma gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Mor renkli ambalajı ile kullanıcılarına özel bir ürün sunan marka, Activex sıvı sabun hassas cilt modeli ile her el tipine uyum sağlıyor. Activex Ben10 sıvı sabun modeli, çocuk cildi için üretilen bir ürün özelliği gösterip, çilek kokusu ve ambalajındaki Ben10 çizgi karakteri ile miniklerin beğenisini kazanıyor. Her cilt tipine uygun özel modeller üreten markanın Activex sıvı sabun fiyatları, almak istediğiniz modele göre değişiklik gösteriyor. Kendi cilt tipinize en uygun Activex Antibakteriyel sıvı sabun modellerini almanız, en verimli performansı yakalamanızı sağlar.

Activex Sıvı Sabun: El Temizliğinin Sırrını Antibakteriyel Etki ile Çözün

Activex Sıvı Sabun: El Temizliğinin Sırrını Antibakteriyel Etki ile Çözün

Activex sıvı sabun antibakteriyel bir yapıda olduğu için ellerinizi oldukça iyi dezenfekte eder. İçerisindeki Bacteria Blocking System etkisi ile mikrop ve bakterilere yedi farklı açıdan etki sağlar. Bu etkilerin ilki, test edilen mikrop ve bakterilerin %99.9’unu temizlemesidir. Ürün bunları sadece 1 dakika içerisinde yapar. Etki ettiği bakterileri öldürücü bir etkide temizleyip, 12 saatlik bir koruma kalkanı yaratır. Ph dengesi ile ciltlere uygun etki ortaya çıkarır. Test yapılan +gram ve –gram bakterilere karşı etkili olduğu, cildin nemlendirip kurumamasını sağladığı ve ciltte tahrişe neden olmamasını sağlayan türden etkiler yaratması da, ürünün ek özellikleri arasında yer alıyor. Activex sıvı sabun arkası yazıları, ürünün hangi bileşenlerden oluştuğunu, özelliklerinin etkilerini, ürün barkodunu, seri numarasını ve Sağlık Bakanlığı ruhsatını, tüketici danışma hattını, ürünün kaç gram ve ml’lik olduğunu gösteriyor. Activex markası, üretim sürecinde ürünlerini her zaman denetleyerek, kullanıcılarına en uygun ve sağlıklı koşullarda sıvı sabun sunmayı amaçlıyor. Activex marka sıvı sabun modelleri, üretim aşamasında yüksek deneyim ve kaliteli uzmanları ile bulunarak ürünlerin en iyi koşullarda üretilmesini sağlıyor. Sağlık açısından zararlı hiçbir maddeyi ürünlerinde kullanmayan marka, sizlere her zaman güvenilir seçenekler sunma çabası içerisine giriyor. Kullanıcıların istek ve beğenilerini her zaman dikkate alan Activex, bu değerlendirmeleri üretim süreci içerisine girmeden planlayıp, en uygun ürün modelini kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor. Activex sıvı sabun kullananlar, çeşitli yerlerde kendi kullanıcı yorumlarını ortaya koyarak, ürünlere olan değerlendirmeleri dile getiriyor. Birçok olumlu değerlendirmenin bulunduğu bu özel içerikler, Activex kullanıcısının beğenilerini sergilemesi açısından önemli yorumlar olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Hassas, nemlendiricili, doğal, aktif, çocuk modelli birçok ürün arasından kendinize en uygun Activex sıvı sabununu satın almak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Sıvı Sabun kategorimiz üzerinden tüm sıvı sabun çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Activex
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1881 (21)
255 ML (1)
4711 (5)
ABC (105)
Abc Derm (6)
Activex (119)
Agarta (10)
Aisha (1)
Akat (3)
Alescia (1)
Amway (9)
Arko (3)
Avon (30)
Baharhan (6)
Banat (1)
Beauty (1)
Bebak (5)
Bioblas (1)
Biotama (25)
Bonhair (1)
Bulutix (10)
Cacharel (1)
Capila (1)
Clinocs (1)
Colgate (1)
Dalan (69)
Dalin (19)
Dax (1)
Dead (1)
Deflin (2)
Delia (3)
Deotak (1)
Dermokil (12)
Dettol (3)
Diesel (1)
Disney (1)
Divortex (23)
(2220)
(1)
Dove (34)
Duru (100)
Elancyl (1)
Elseve (1)
EMEK (2)
Equilibra (9)
Ersağ (26)
Eubos (2)
Fa (1)
Faberlic (12)
Farmasi (78)
Fax (69)
Fonex (1)
Fresh (1)
Gliss (3)
Grandpa's (2)
Hobby (101)
Huggies (2)
Huncalife (9)
Hydra (1)
Incia (1)
Jeunesse (3)
Johnson's (5)
Komili (52)
Kul-Tem (2)
Lapiden (4)
Lapitak (1)
Lionesse (2)
Loft (1)
Lolabomb (4)
LR (16)
Maister (2)
Maratem (8)
Moos (1)
N1 (5)
Nilera (2)
Nivea (27)
Nocicept (1)
Olay (2)
Old Spice (1)
Orgatem (2)
Oriflame (10)
Osmanlı (14)
Otacı (6)
Palette (5)
Palmer's (1)
Palmolive (60)
Papilion (5)
Pastel (2)
Pormet (2)
Primanova (6)
Procsin (1)
Protex (23)
REVOL (19)
Rosense (5)
Saloon (263)
Samde (2)
Sante (3)
Schon (1)
Sebamed (7)
Sector (2)
Selesta (2)
Sens (20)
She (2)
Sinoz (1)
Siveno (28)
Sodasan (12)
Solingen (2)
Sonett (37)
Spa (1)
Syoss (2)
Tariş (2)
Tex (21)
Thalia (1)
Theramed (1)
Titiz (1)
TTO (2)
Urtekram (7)
Utah (3)
Vakko (1)
Vi-Vet (1)
Vichy (1)
Vione (18)
Zoya (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(61)
(26)
(17)
(8)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

Hassas (11)
(5)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Koku

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL