Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Diş Beyazlatıcı

için 755 sonuç bulundu.

Diş Beyazlatıcı

Gün içerisinde tüketilen gıdalar bünyeyi doğrudan etkilediği gibi dişleri de etkiler. Kahve, çay gibi içecekler günün gereklilikleri olsa da beyaz dişler üzerindeki kötü etkileri engellemek için farklı yollar denemek gerekebilir. Diş beyazlatıcı etkiye sahip diş macunları her zaman yeterli olmayabilir. Bu aşamada farklı seçenekler kurtarıcı konumunda oluyor. Diş yöntemler dişlerin yapısına göre birbirinden ayrılıyor. Yeni teknolojilerle üretilen yöntemler, dişin yapısına ters etki yapabilecek formüle sahipse kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden olabildiğince bilinçli ve profesyonel bir destek almak her zaman sağlıklı sonuçları beraberinde getiriyor. Çeşitli yöntemlerin bulunması herkesin diş minesine uygun yöntemi bulmasını kolaylaştırıyor.

Diş Beyazlatma İşlemi Çeşitli Yöntemlerle Gerçekleşiyor

Diş Beyazlatma İşlemi Çeşitli Yöntemlerle Gerçekleşiyor

Diş beyazlatıcı ürünler kalem, bant, macun, jel şeklinde olabiliyor. Aynı zamanda bu işlemi gerçekleştirmek için cihazlar da bulunuyor. Cihazların oldukça büyük boyutta olanların diş merkezlerinde kullanılırken, kişinin bireysel olarak kullanabileceği minimal modeller de üretiliyor. Kullanıcının bu tür yöntemleri denemeden önce diş yapısının farkında olması gerekiyor. Çok hassas diş minelerine sahip birisinin özellikle dikkat ederek işlemleri gerçekleştirmesi gerekiyor. Diş beyazlatıcı jel ürünleri daha çok ışın makineleriyle beraber kullanılıyor. Kalıcı bir çözüm olması için lazer tedavisi uygulanıyor. Daha geçici yöntemlerden biri ise diş beyazlatıcı kalem ile yapılan beyazlatma çeşidi oluyor. Kalem ile beyazlatma işlemini daha çok diş makyajı gibi düşünmek gerekiyor. Macunlarla diş beyazlatma işlemi gerçekleştirilmek istendiğinde, çok etkili formüllerden oluşturulan macunların günde 2 belki de 3 kere kullanılması sonucunda hassas minelerin daha fazla hassaslaşması sonucu doğabiliyor. Dişleri daima temiz tutmak çürük gibi problemleri ortadan kaldırsa da beyazlatma noktasında kalıcı kirlerden arındırmak için profesyonel bir destek alınabiliyor. Kahve ve sigara tüketimi sonucunda diş taşları oluşan hastalar için daha çok diş temizleme yöntemi öneriliyor. Diş temizleme yöntemi kliniklerde özel makinelerle gerçekleştiriliyor. Her şeyden önce sürekli aynı işlemi sık sık dişlere uygulamanın dişleri yoracağını bilerek hareket etmek gerekiyor. Etkili bir diş macunun sürekli kullanılması, diş minelerinin aşınmasıyla daha çok sararmasına sebep olabiliyor. Lekelerden arınmak için gerçekleştirilen diş temizleme işlemini de sık sık yaptırmak ciddi sıkıntılara yol açabiliyor. Profesyonel uzmanlardan yardım alınması halinde zaten yönlendirilme durumu da gerçekleşiyor. Diş beyazlatmak için doğal yöntemler de uygulandığı oluyor. Doğal yöntemler ciddi diş problemlerine gerçek bir çözüm getiremiyor. Doğal yöntemler için kullanılan malzemeler çok zararsızmış gibi görünse de karışımlar tehlikeli olabiliyor. Çok yaygın olarak önerilen karbonat, limon karışımının alüminyum folyo ile dişlerde bekletilmesi yöntemi gibi seçenekler bilinçsiz uygulandığında veya diş tipine uygun olmadığında diş kaybına yol açacak kadar tehlike oluşturabiliyor. Diş sağlığı da en az iç organ sağlığı kadar önemli olduğundan olabildiğince uzman kontrolünde olmak veya profesyonelliği kanıtlanmış firmalarından ürünlerinden kullanmak güvenli bir yöntem oluyor. Ağız, Diş & Banyo Ürünleri kategorisini inceleyebilir, farklı pek çok seçeneğe erişebilirsiniz.

Diş Beyazlatıcı  Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Diş Beyazlatıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Diş beyazlatan ürünler arasında bulunan jeller, diş yapısına uygun plaklar yardımıyla dişte bekletiliyor. Diş beyazlatma etkisi olan jeller belli bir süre dişlerde bekletirlir ve beyazlama işlemi gerçekleştirilmeye çalışılır. Bu işlem lazer teknolojisiyle beyazlatma işlemi sağlanırken, bu yöntemi desteklemek amacıyla da kullanılabilir. Ofis ve ev olarak yöntemler ikiye ayrılırken, bu iki yöntemden lazer işlemli olanı ilgili yerlerde plak işlemi ise kişiye yapılış şekli belirtilerek bireysel olarak evde gerçekleştirilebilir. Diş beyazlatma işlemleri birkaç ay süreyle yapılırken verimli sonuç alındığında beyazlık süresi 4 yıla kadar uzayabiliyor. Ancak bu süre zarfında dişlerin olabildiğince temiz tutulması gerekiyor. Kola, kahve, çay gibi tüketimlerin çokluğu dişlerin sararma etkisini bu süreçte de tetikleyebiliyor. Diş beyazlatıcı set olarak kullanıcıyla buluşturulan setlerde genelde beyazlatıcı diş macunu ve beyazlatıcı diş kalemi bulunuyor. Diş kalemleri gün içerisinde beyazlığı muhafaza etse de gıda veya su ile temasa geçtikçe etkisi azalıyor. Minimal yapısı kullanıcının yanında taşıyabilmesine olanak verdiğinden gün içerisinde tazelemek mümkün oluyor. Diş beyazlatıcı jel kullananlar küçük ışın makineleriyle de plak yerine işlem yapabiliyor. Mavi ışık veren bu cihazlar jelin içinde bulunan beyazlatıcı etkiyi aktive ediyor. Yaygın olarak kullanılan başka bir diş beyazlatıcı ürün diş beyazlatma bantları oluyor. Beyazlık için özel formüllerin eklendiği diş beyazlatıcı bant kullanımının paketlerde belirtilen talimatlara göre yapılması gerekiyor. Uzun süreli beyazlık için kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Bantlar ve diğer bütün diş beyazlatıcı ürünlerde kaliteden ödün vermemek, diş sağlığı açısından hayati önem taşıyor. Uzmanlar diş beyazlığı için her bilgiyi değerlendiriyor. Diş beyazlatıcı macun çeşitlerinden biri olan mavi macunlar, mavi ve sarı renklerinin birbirini dengelemesinden yola çıkılarak tasarlanan ürünler oluyor. Bu ürünler düzenli kullanım ve uygun diş yapısı faktörleri bir araya geldiğinde verimli sonucu da beraberinde getiriyor. Diş beyazlatıcı fiyatları yapılan işleme, işlemin nerede yapıldığına, dişlerin ihtiyacı olan tedavi türünü, ürünlerin barındırdığı formüllere göre değişkenlik gösteriyor. Diş sağlığı temiz dişlerden geçtiği gibi diş beyazlığı da genel olarak buna bağlı oluyor. Kaliteli seçimler ve bilinçli bir yol haritasında ilerlemek her zaman verimli sonuçları beraberinde getiriyor.

Pratik Diş Beyazlatma Yöntemleri Vakitten Tasarrufu Beraberinde Getiriyor

Pratik Diş Beyazlatma Yöntemleri Vakitten Tasarrufu Beraberinde Getiriyor

Herkesin diş beyazlatmak için kliniklere gitmek için vakti olmuyor. Aynı zamanda herkesin dişleri çok kompleks tedavileri de gerektirmiyor. Yalnızca özel günlerde ekstra beyazlık isteyenler için diş beyazlatıcı kalemler oldukça pratik bir seçenek oluyor. Bu kalemlerin içinde hafif jeller diş üzerine tıpkı bir ruj edasıyla sürülüyor ve anında beyazlık sağlanabiliyor. Yine vakti olmayanlar için diş beyazlatıcı makine evde beyazlık sağlamak seçeneği bulunuyor. Kolaylıkla kullanılan bu makinelerdeki ışınlar bir saat veya daha az bir süre dişlerde bekletiliyor. Geriye kalan zamanda da aktif edilen maddeler işlemi sürdürmeye devam ediyor. Nanoteknoloji maddelerin en küçük yapı taşlarını kontrol etmeye yarar. Nano teknolojisi barındıran yöntemler veya diş beyazlatıcı formül seçenekleri doğrudan diş minesini beyazlatma hedefli üretiliyor. Lazer tedavisi de sarı yapıdaki dişlerin daha beyaz olması için uygulanan bir yöntem oluyor. Diş beyazlatıcılar arasında karbon da bulunuyor. Karbonun etkili yapısı diş tabakasının temizlenmesine ve özellikle beslenme aracılığıyla oluşan lekelerin ve sararmanın engellemesine destekte bulunuyor. Özellikle diş beyazlığında karbonu kulanmak için üretilen bu ürünler ağzın tamamına yayılan bir ferahlık da sağlıyor. Böylece hem dişler beyazlamış hem de ferah bir his oluşturulmuş oluyor. Diş beyazlatma yöntemleri uzmanların kontrolünde yapılması gereken bir işlem oluyor. Ancak diş yapısını tanıyanlar için bireysel çözümler de uygun olabiliyor. Diş beyazlığı görüntünün önemli bir parçası olduğundan beyazlatma formülleri her geçen gün çeşitlendiriliyor. Ağız & Diş Bakımı ürünlerini inceleyebilir, birbirinden farklı diş beyazlatıcı seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4711 (5)
Agarta (1)
And (5)
B&H (1)
Colgate (6)
Corega (37)
Cosfer (2)
Crest (37)
Dead Sea (1)
Dentish (1)
Dentiste (3)
Destek (9)
(346)
Dr. White (6)
Druid (1)
Farmasi (1)
FBM (1)
Fe (70)
Fresh (4)
Freshies (1)
GC (6)
Gum (2)
Herbatech (3)
İlkom (1)
Listerine (11)
LR (1)
Luis Bien (16)
Misip (1)
Moos (1)
Ocean (3)
Oral-B (4)
Protefix (1)
Rocs (12)
Sanitral (1)
Sens (1)
Sensodyne (19)
Signal (4)
Staino (7)
Tepe (1)
White Glo (4)
Xo (2)
Yaomiao (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(151)
(44)
(28)
(20)
(8)
(8)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Türü

Toz (46)
Bant (33)
Pasta (21)
Kit (11)
Kalem (9)
Cihaz (7)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(121)
ve üzeri (193)
ve üzeri (210)
ve üzeri (214)
ve üzeri (221)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL