Öne Çıkanlar

Uydu Alıcısı

için 3,344 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uydu Alıcısı

Atmosferdeki iletişim uydularından gelen mikrodalga sinyallerinin LNB'ler aracılığıyla uydu alıcısına ulaşması sonrasında, bu sinyallerin televizyonda görüntüye çevrilme işlemini gerçekleştiren cihazlara uydu alıcısı denmektedir. Uydu alıcıları, analog antenlerden farklı olarak atmosferdeki uydulardan gelen sinyalleri çözümleyerek bu sinyallerin televizyon ekranlarında izlenmesini sağlayan cihazlardır. Dijital uydu alıcılar, kısa sürede analog uydu alıcıların yerini almıştır. Günümüz gelişen teknolojileri ile birlikte ortaya çıkan dijital HD uydu alıcılar ile HD kanallar kolaylıkla izlenebilmektedir. Uydu alıcılar iki gruba ayrılmaktadırlar; SD ve HD şeklinde iki gruba ayrılan uydu alıcıların birçoğu Standart Definition yayın formatı ile yayın yaparlarken, son zamanlarda piyasaya çıkan uydu alıcılar High Definition yayın formatında kanalları yayınlamaktadırlar.

Uydu alıcısı kurulumu yapmak için internetten edinebileceğiniz uydu alıcısı ayarlarını uygulayabilir, uydu alıcısı özelliklerinde bulunan kolay kurulum ve hızlı kurulum seçenekleri ile uydu alıcı güncelleme seçeneği sayesinde cihazınızı evinizde güncelleyebilirsiniz. Mini uydu alıcıları, HD uydu alıcıları gibi çeşitleri olan uydu alıcılarında en çok tavsiye edilen ve en iyi uydu alıcıları olarak bilinen Next uydu alıcısı, Goldmaster uydu alıcısı, Sunny uydu alıcısı gibi markalar birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Uydu alıcılarının fiyatları, marka ve modele göre değişiklik gösterirken; en ucuz uydu alıcılarından en pahalı uydu alıcılarına kadar kullanıcılara birçok seçenek sunulmaktadır.

Trident mini scart uydu alıcısı ile fazla yer kaplamadan televizyonunuzun arkasındaki scart girişi üzerinden uydu yayınlarını alabilir ve ekstra bütçeler ayırmadan ömür boyu ücretsiz bir şekilde kaliteli görüntünün tadını çıkarabilirsiniz. Türksat 4A ayarlı Flytech mini HD uydu alıcısı ile 3D görüntüleri bile izleyebilir, akıllı televizyonunuzun sahip olduğu çözünürlükleri gerçek full HD yayınlar ile izleyebilirsiniz. Next Black HD uydu alıcısı ile en net görüntüleri sunan HD yayınları istediğiniz her televizyondan kolaylıkla izleyebilirsiniz. Atlanta Smart 3D HD uydu alıcı ile andorid uygulamalarını indirilebilir, üç boyutlu görüntüleri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Dahili internet tarayıcısı ile internet girebilir ve wifi özelliği ile internete bağlanabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Next (528)
(493)
Redline (171)
Goldmaster (140)
Atlanta (78)
Korax (73)
Hiremco (70)
MERSAT (55)
Kamosonic (45)
Cvs (42)
Dreambox (35)
Multibox (33)
Kawai (32)
Dreamstar (29)
Filbox (27)
VU+ (24)
Technobox (23)
Baff (21)
Sunny (20)
Jameson (18)
Dark (17)
Grundig (17)
Digiturk (14)
Hometech (13)
Herz (9)
Arnix (6)
Citybox (6)
Neta (6)
Premier (6)
Skybox (6)
Vestel (6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(436)
ve üzeri (712)
ve üzeri (769)
ve üzeri (783)
ve üzeri (799)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL