Medya Oynatıcı

için 227 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Medya Oynatıcı

Media player olarak da bilinen media oynatıcılar ile bütün video dosyalarınızı televizyonunuzda görüntüleyebilir, filmlerinizi media player aracılığıyla sinema kalitesinde evinizde izleyebilirsiniz. Birçok firma tarafından üretilen media oynatıcıların özellikleri arasında bulunan full HD görüntü seçeneği sayesinde yüksek çözünürlüklerde sinema keyfine erişebilirsiniz. Medya oynatıcılar; CD, DVD ve bilgisayar olmaksızın televizyonunuzdan her türlü standart kalitede veya yüksek kalitede (HD) film, belgesel, konser seyretmenize, müzik dinlemenize ve fotoğraf görüntülemenize olanak sağlar. Medya oynatıcıların yanında gördüğünüz 1080p logosu full HD desteğini, 3D ibaresi de 3D medya içerik desteğini belirtmektedir. Kablolu medya oynatıcılar ve kablosuz medya oynatıcılar şeklinde ayrılan bu cihazların birçok modeline HDD ve fare/klavye bağlanabilmektedir.

Media playerların fiyatları, cihazların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Medya oynatıcıların özellikleri arasında yer alan harici hard disk desteği sayesinde film arşivinizi istediğiniz televizyonda izleyebilirsiniz. En iyi medya oynatıcıların özellikleri arasında yer alan film indirme, android işletim sistemi desteği, interaktif IPTV kanalları ile bilgisayara ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi medya oynatıcılar üzerinden yapabilirsiniz. USB medya oynatıcılar çoğunlukla en uygun fiyatlı medya oynatıcılar arasında yer almakla beraber, en ucuz medya oynatıcılar basit içerik ve uygulama yapıları olan medya oynatıcılardır.

Neredeyse tüm video ve ses formatlarını destekleyen EZCOOL 1080p medya oynatıcı ile bütün HD filmleri kolaylıkla oynatabilir, dahili 2 TB harddisk desteği ile film arşivinizi televizyonunuzda seyredebilirsiniz. Egreat R200S 3D medya oynatıcı ile 3D Blu-ray ISO dosyalarını oynatabilir ve Türkçe menü ve Türkçe altyazı desteği ile hiç yorulmadan cihazınızı kullanabilirsiniz. Western Digital Live Streaming medya oynatıcı ile wifi üzerinden dosyalarınızı herhangi bir monitörden görüntüleyebilir ve wifi üzerinden tüm dosyalarınızı paylaşıma açabilirsiniz. Everest marka nano android medya oynatıcı ile akıllı televizyonunuzu bir android bilgisayara çevirebilir, internete üzerinden indirebileceğiniz uygulamalar ile salonunuzda ikinci bir bilgisayara sahip olabilirisiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(96)
Dark (10)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Usb Desteği

(62)
(7)
Başka bir kelime deneyin

HDMI Girişi

(30)
(22)
Başka bir kelime deneyin

Kart Okuyucu

(26)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (28)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL