Öne Çıkanlar

Kapak

için 55,806 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapak

Cep telefonlarımız gerek iş gerek sosyal yaşantımızı yönetirken en hızlı ve becerikli yardımcılarımızdır. Bu kadar aktif kullandığımız bu cihazlarımızı kapak kullanarak koruyabilir ve hijyenik tutabiliriz. Telefon kapağı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktaları sizin için derledik.

Çok sert malzemeden yapılmış kapaklar kullanmak, hem telefonunuza fiziksel zarar verebilir hem de sert maddeler titreşime karşı daha duyarlı olduğu için yankılanma problemi yapabilir. Konuştuğunuzda kendi sesinizi duymanız yani yankılanma problemi sert kapaklarda oldukça sık yaşanan bir şikâyettir. Yağ ve kir biriktirmeye meyilli olan, aşırı yumuşak silikon kapakları temiz tutmak biraz zahmetlidir. Eğer silikon kapak kullanmayı tercih ediyorsanız, sık sık temizlemeyi de göze almalısınız. Hijyen açısından riskli olan bir diğer kapak modeli de gözenekli telefon kılıflarıdır. Kir ve tozu gözeneklerinde tutan bu kapakları temizlemek büyük bir titizlik ve sabır gerektiriyor. Son olarak, aşağıya doğru sarkan kapaklar konuşma esnasında sizi rahatsız eder. Ayrıca bu modeller de sağlık açısından riskler taşımaktadır.

Orta sertlikle ve çok fazla kir barındırmayacak şekilde tasarlanmış telefon kapakları sizin için idealdir. Kaymaz yüzeye sahip olan telefon kapakları, telefonunuzun elinizden düşmesi riskini azaltır. Sağa ya da sola doğru açılan telefon kapağı modellerini veya tek parça olan modelleri tercih edebilirsiniz. Sürgülü deri kapakların da telefonu sıkı sıkı sardığına emin olmalısınız. Çünkü, bu kapakların içindeyken bile telefonlar kayıp düşebiliyor.

Telefonunuza göre ideal olan kapağı bulmak için n11.com'u ziyaret edebilir, tarzınızı yansıttığını düşündüğünüz telefon kapağının siparişini verebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahha (509)
ANKER (414)
Spigen (351)
Spada (54)
Bass (9)
ZENUS (6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(592)
ve üzeri (796)
ve üzeri (872)
ve üzeri (901)
ve üzeri (982)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL