Öne Çıkanlar

Araç Kiti

için 30,749 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Araç Kiti

Cep telefonları, hayatımıza girdikleri ilk günden bu yana birçok kolaylığı da beraberinde getirdiler. Cep telefonlarının sahip oldukları özellikleri, çeşitli aksesuarlarla destekleyerek artırmak oldukça basit. İstediğiniz kişiyle, her an her yerden iletişim kurabilmenize yarayan bu cihazlar sayesinde; araç kullanırken iş görüşmeleri yapabilir ve yakınlarınızla sohbet edebilirsiniz. Örneğin; araç içinde güvenle konuşabilmeniz için üretilen cep telefonu araç kitleri ile seyir halindeyken cep telefonunuzu kulağınıza götürmeden konuşabilirsiniz.

"Araç kiti ne demek?" sorusuna kısaca araç içinde cep telefonunuza gelen çağrıyı, cep telefonunuza dokunmadan cevaplamanıza olanak sağlayan aksesuarlar diyebiliriz. Cep telefonu araç kitleri, özellikleri bakımından çok çeşitli modeller barındırmaktadırlar. Bluetooth'lu cep telefonu araç kiti modelleri, tüketiciler tarafından en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir.

Araç kiti fiyatları kullanıcı ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Ürün kalitesi ve orijinal ürün seçimi, araç kiti fiyatlarını belirleyen ana unsurlar olarak gösterilebilir.

Araç kiti, hayatınızı birçok alanda kolaylaştıran bir aksesuar olarak aracınızla işten eve dönerken güvenle telefon görüşmelerinizi yapmanızı sağlar. Örneğin iPhone 5s telefonunuz için özel dizayn edilen Belkin marka iPhone Aux araç kiti ile trafikte dikkatiniz dağılmadan, sevdiklerinizle konuşabilirsiniz.

Şehir içi trafikten şikayet edenlerin çok işine yarayacak araç kitleri ile telefon görüşmelerinizi trafikte yapmak üzere planlayabilir ve bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz. Trafikte daha kolay hareket etmenizi sağlayacak olan araç kiti modeli olan Rexpo RP-80 Bluetooth araç kiti, özellikleri ile diğer modellerden ayrılıyor. Direksiyona monte edilebilen özelliği ve barındırdığı LCD ekranı ile kullanım kolaylığı sağlayan Rexpo RP-80 Bluetooth araç kiti; barındırdığı fm transmitter özelliğiyle de sevdiğiniz şarkı listesini SD kart üzerinden aracınızın müzik sisteminde çalabilme fırsatını sunuyor.

Kalite ve şıklığı bir arada arayan kullanıcılar için üretilen Sony Ericsson HCB-100 Bluetooth Araç Kiti, bluetooth 1.2 teknolojisine sahip bütün cep telefonları ve akıllı telefonlarla uyumla çalışabiliyor. En ucuz araç kitlerinden, en pahalı araç kitlerine kadar bir çok modelde yer alan kolay kurulum özelliğine ek olarak Sony Ericsson HCB-100 Bluetooth araç kitinde; kullanıcılara dijital parazit önleyici ve eko azaltıcı özellik de bir arada sunuluyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Ahha (556)
Bass (513)
INTOUCH (489)
ANKER (34)
Holl (19)
Spigen (17)
DesignHag (15)
Nite Ize (14)
Verus (13)
Buff (12)
odisu (7)
Powercase (6)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(228)
ve üzeri (370)
ve üzeri (422)
ve üzeri (439)
ve üzeri (479)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL