Geçerli Tarih Aralığı 04.07.2017 - 31.07.2017
Marka
Seçimi Temizle
Tümünü Temizle

Kadın

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Yıldız Optik Saat anında indirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 04 Temmuz 16.00 – 31 Temmuz 00.00 arasında kampanya sayfasından yapacakları 60 TL ve üzeri alışverişlerinde sepette %25 anında indirim kazanıyor.
Kampanya hangi markalarda geçerlidir? Kampanya Yıldızoptiksaat mağazasında Lacoste,Vogue,Nautica,Calvin Klein,Tom Ford,Italia Independent,Mont Blanc,Chole,Nike,Optelli,Hawk,Bruno Rossi markalarının tüm ürünlerinde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim kazanma hakkı elde edilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.