Dürbün

için 4,323 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dürbün

Uzaktaki cisimleri daha net görmeyi sağlayan, bir borunun iki ucuna mercek takımı konmasıyla oluşturulmuş aletlere dürbün denir. Boru uzunluğu dürbünün cinsine ve kullanım amacına göre değişiklik gösterebilir. Dürbün iki teleskobun birbirine bağlanmasıyla oluşmuş bir cihazdır. Teleskobun içinde objektif merceği bulunur ve her iki teleskobun optik sayısı aynıdır. Objektif merceği, cisimden gelen ışıkları kırarak odak düzleminde gerçek görüntü meydana gelmesini sağlar. Bushman marka çift göz dürbün ile siz uzaktaki olayları yakından seyredebilirsiniz. Dürbün fiyatları, tek göz dürbün, çift göz dürbün çeşitlerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Profesyonel dürbünler, gözlük şeklinde dürbün, tek gözlü dürbün, el dürbünü, HD dürbün, gece dürbünü, tüfek dürbünü, çift gözlü dürbün gibi birçok dürbün modeli çeşitlendirilmiştir. ALC marka dürbünler, uygun fiyatlarıyla genel kullanıma uygun modeller üretmektedir. Askeri model dürbünler arasında yer alan Bushnell marine su geçirmez pusulalı dürbünler ile yağmurlu havalarda, piknikte, doğal afetlerde, kamp ortamlarında kullanım için profesyonel kullanıcılara yönelik üretilmiştir. Panther tek gözlü dürbün ile doğal coğrafyayı izleyebilir, tarım arazilerini kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Dürbünler, birçok meslek dalında ve birçok iş grubunda kullanılmaktadır. Dürbün seçerken kullanım alanınızı iyi belirlemeli ve ihtiyacınıza yönelik yakınlaştırma fonksiyonuna sahip dürbünleri tercih etmelisiniz.

Dijital dürbünler arasında, Sony HD dürbün ile görüntüleri, dijital görüntü yakalayıcı sensörler yardımı ile kolaylıkla yakınlaştırabilir ve gece vakti karanlık ortamlarda kolaylıkla gözlem yapabilirsiniz. Sahip olduğu video kayıt özelliği sayesinde spor müsabakalarını, doğa olaylarını uzaktan da olsa istediğiniz yakınlaştırma seviyesi ile kayıt edebilirsiniz. Kuyumcu büyüteci olarak da bilinen minik parmak dürbünleri ile mücevherlerin orjinalliğini kontrol edebilir, lüks takılardaki hasar oranlarını zorlanmadan tespit edebilirsiniz. Ev tipi güvenlik ekipmanları arasında da yer alan kapı dürbünleri ile siz evde olmasınız bile kapı zilinizi çalan misafirlerinizin görüntüsü dijital ekran üzerinden kayıt altına alınmaktadır. Yale kapı dürbünleri ışıksız ortamlarda bile siyah beyaz görüntü oluşturarak size üstün koruma sağlayabilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1692)
Bushnell (674)
Celestron (281)
Steiner (274)
Barska (180)
Bushman (110)
Square (93)
HAWKE (90)
Nikon (76)
Silva (47)
TASCO (46)
Panther (43)
Konus (41)
Tasco (40)
2as (33)
Kwc (27)
KOWA (23)
Remixon (13)
Tento (12)
Truglo (12)
Bresser (10)
Evolite (8)
Gamo (8)
Panda (7)
AKU (6)
Kodak (6)
Zeiss (6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(60)
ve üzeri (102)
ve üzeri (114)
ve üzeri (118)
ve üzeri (128)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL