Ofis Masası

için 919 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ofis Masası

Ofis mobilyalarının olmazsa olmazları arasında ofis masası yer almaktadır. Ofis masası, size konforlu bir çalışma ortamı sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ofis masası renkleri arasında birçok seçenek bulunmaktadır. Ofisinizde ferah bir çalışma ortamı yaratmak isterseniz, açık renkli ofis masası takımlarını tercih edebilirsiniz. Yeni bir ofis açıyorsanız, sadece ofis masası satın almak yetmeyecektir, bunun için ofis masası takımlarından satın almayı tercih edebilirsiniz. Ofis masası takımları içinde: ofis masası, ofis masası köşe dönüş, ofis masası köşe ilave (bilgisayar masası), 3 çekmeceli keson, 2 katlı kitaplık gibi ofis mobilyaları yer almaktadır. Ofis masası modelleri arasında cam ofis masası modelleri ve ahşap ofis masası modelleri bulunmaktadır. Şık ve estetik görünen ofis masası modelleri arıyorsanız, tercihinizi cam ofis masası modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Ofis çalışma masası modellerini incelemek ve dilediğinizi anında satın almak için kategorimize bakabilirsiniz. Ofislerde en çok kullanılan masalar arasında makam masası ve toplantı masası bulunmaktadır. Kendi şirketinizin patronuysanız ve kendinize özel bir çalışma odası hazırlıyorsanız, makam masası satın alabilirsiniz. Makam masası modellerini ofisinizde kullanabileceğiniz gibi evinizdeki çalışma odanızda da kullanabilirsiniz. Ofiste toplantı yaparken birçok kişinin yan yana oturabilmesine olanak sağlayan masa modelleri arasında toplantı masaları yer almaktadır. Toplantı masaları arasında da çeşitli büyüklükte olanlar bulunmaktadır. Toplantı masası satın alırken, rengini diğer ofis mobilyaları ile uydurursanız, ortaya son derece şık ve uyumlu bir görüntü çıkarabilirsiniz.

Ofis masası fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ucuz ofis masası arıyorsanız, kategorimizde yer alan indirimli ofis masası modellerini inceleyebilirsiniz. Ofis masanızın üstünü doldurmak için, ofis masaüstü setlerinden edinebilirsiniz. Ofis masaüstü setlerinin içinde kalemlik gibi ofisinizde size kolaylık sağlayacak birçok ürün bulunmaktadır. Ofisinizde daha konforlu bir çalışma alanı yaratmak için ofis masaüstü aksesuarlarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ofisinizde rahat ve verimli çalışmak için oturduğunuz çalışma koltuğunun da rahat ve konforlu olması son derece önemlidir. Kendinize rahat bir çalışma koltuğu satın almak için sandalyeler kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Armoni Ofis (446)
(226)
Dessenti (27)
Tefrishop (18)
yurudesign (14)
Adore (13)
Vena (13)
4M (7)
Alpino (6)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (380)
Ahşap (114)
MDF (112)
Suntalem (86)
Metal (67)
Masif (38)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Şekil

(371)
(289)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Fonksiyonlarına Göre Masalar

(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (34)
ve üzeri (37)
ve üzeri (39)
ve üzeri (42)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL