Öne Çıkanlar

Ranza

için 841 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ranza

Ranza, üst üste yerleştirilen yataklara verilen isimdir. Genellikle yatılı okullarda ve gemilerde kullanılsa da, birden fazla çocuğu olan aileler ya da öğrenciler tarafından da kullanılmaktadır. Küçük bir evde yaşayan ve odada tek bir yatak alanı olan kişiler, çözümü ranza kullanarak bulmakta. İki çocuğu bulunan kişiler, çocuklarının aynı odada kalabilmesi ve rahatça uyuyabilmesi için ranza çeşitlerinden yararlanmakta. Ranzalar altlı ve üstlü olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda tekli olarak da kullanılabilmektedir. Ranza olarak satın aldığınız ürünü, daha sonra geniş bir eve çıkınca yatak olarak kullanabilirsiniz. Çilek ranza modelleri ve İstikbal ranza modelleri, en sevilenler ve en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Bazı ranza modelleri arasında yavrulu olanlar bulunmaktadır. Yavrulu ranzalar ise üç kişinin birlikte uyumasına olanak sağlamaktadır. Evinize sık sık misafir geliyorsa, yavrulu ranza modellerinden satın almayı tercih ederek misafirlerinize de konforlu bir uyuma alanı sağlayabilirsiniz. Ranza yataklarda, üstte bulunan yatağın kenarlarında korumalıklar bulunmaktadır. Aynı zamanda ranzanın üst tarafına çıkmak ve inmek için ranza yatakların kenarında küçük bir merdiven bulunmaktadır. Ranza çeşitleri arasında ahşap ranzalar ve demir ranzalar bulunmaktadır. Ahşap ranza modellerinin sunduğu estetik görüntü, daha çok tercih edilmelerine vesile olmaktadır. Ranzalar da tıpkı bazalar gibi renkli olarak üretilmektedir. Odanızın mobilyalarına hangi renk ranzanın yakışacağını düşünüyorsanız onu tercih edebilirsiniz.

Ranza modelleri arasında yetişkinler ve çocuklar için üretilmiş olanları bulunmaktadır. Çocuk ranzalarının tasarımları, çocukların ilgisini çekecek şekilde yapılırken, yetişkin ranzaları ise daha sade bir şekilde üretilmektedir. Çocuk ranzası modelleri arasında aynı zamanda renkli ve çizgi film kahramanlarının baskıları olan modelleri bulunmaktadır. Siz de çocuklarınızı mutlu etmek, uykularını renklendirmek ve çocuklarınıza eğlenceli bir oda dekorasyonu sunmak için çocuk ranzası modellerini inceleyebilirsiniz. Kız çocuklarınız için pembe tonlarındaki ranza modellerini tercih edebileceğiniz gibi, erkek çocuğunuz için de mavi tonlarındaki ranza modellerini tercih edebilirsiniz. Hem kız hem de erkek çocuğunuz varsa, her iki cinsiyete de hitap eden renklerdeki ranza modellerini tercih edebilirsiniz. Ranza modelleri ve fiyatları için kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, sizin için uygun olanını anında satın alabilirsiniz. Odanız için yatak seçimi yaparken, odanın genişliğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Daha sonra odanızın büyüklüğüne ve ihtiyaçlarınıza göre ranza, karyola ya da baza çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Tüm bu ütünler incelemek için karyola, yatak, baza kategorisine bakabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(505)
Setay (105)
DAKRON (23)
Odacix (21)
Evidiz (19)
Metalia (11)
86Möble (8)
Show (8)
dekorca (7)
Palm (6)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Metal (194)
Suntalam (155)
Yonga levha (109)
Suntalem (34)
Ahşap (15)
Çelik (13)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(112)
(83)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(75)
(17)
(13)
(5)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (57)
ve üzeri (76)
ve üzeri (79)
ve üzeri (80)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL