Banyo Dolabı

için 1,095 sonuç bulundu.
Sırala

Banyo Dolabı

Banyo dolapları sayesinde banyonuzda düzeni sağlayabilir ve daha toplu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Banyo dolaplarının raflarında çamaşır deterjanlarınızı, temizlik malzemelerinizi, havlularınızı ve geri kalan tüm banyo gereçlerini muhafaza edebilir, gerektiğinde kolayca ulaşabilirsiniz. Havlularınız arasında düzen sağlayamıyorsanız, hemen banyonuzun ölçülerine uygun bir adet banyo dolabı satın alabilir ve ayak havlularınızı, el havlularınızı ve bornozlarınızı düzenli bir şekilde raflara yerleştirebilirsiniz. Banyo dolapları arasında küçük olanları ve büyük olanları bulunmaktadır. Banyonuzun büyüklüğüne göre banyo dolabınızın boyutuna karar verebilirsiniz. Banyo dolabı modelleri arasında kapaklı olanları ve çekmeceli olanları bulunmaktadır. Raflı dolaplarınıza ihtiyacınız olan banyo eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz gibi, çekmecelere de makyaj malzemelerinizi ya da diğer özel eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Banyo dolabı satın almak istiyor ve bir türlü mobilya mağazalarına gidecek vakit bulamıyorsanız, hemen kategorimizden dilediğiniz banyo dolabını kolayca seçebilirsiniz. Banyo dolabı çeşitleri arasında birbirinden farklı renkler bulunmaktadır. Siz de banyonuzun rengine uygun olan banyo dolabını tercih ederek uyumlu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Mutfak dolabı markaları arasında Buggy, Ceylan, Üstün, Kenyap, Modiset gibi çeşitli markalar yer almaktadır. Banyo dolabı çeşitleri arasında bir de çamaşır makinesi dolabı bulunmaktadır. Çamaşır makinenizin, banyonuzun görüntüsünü bozmasını istemiyorsanız, çamaşır makinesi dolabında muhafaza edebilirsiniz. Diğer tüm banyo dolabı çeşitlerini incelemek ve banyonuzu yenilemek için banyo mobilyası kategorisine bakabilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Ucuz banyo dolabı arıyorsanız, plastik banyo dolabı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. En ucuz banyo dolabı fiyatlarını görmek ve dilediğiniz banyo dolabını anında satın almak için hemen kategorimizde yer alan ürünlere bakabilir ve dilediğinizi anında satın alabilirsiniz. Plastik banyo dolapları son derece kullanışlı ve uygun fiyatlı olmaları sebebiyle en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Plastik banyo dolaplarına ekstra raf eklenebilir ve daha çok eşyayı bir arada muhafaza edebilirsiniz. Plastik banyo dolapları; çamaşır suyu ve çeşitli kimyasal maddelere göre dayanıklı yapıdadır. Sık sık taşınıyorsanız, kolay ve pratik taşınma imkanı sunan plastik dolap çeşitlerinden kullanmayı tercih edebilirsiniz. Plastik dolaplarının ayak kısmına ayak takılarak da kullanılabilir. Plastik dolaplar kolay kurulum imkanı sunduğu için hemen kullanılabilir yapıdadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(154)
Petek (68)
Ceylan (45)
Diamoss (24)
FLYMOBILYA (17)
Buggy (9)
Üstün (8)
Kenyap (6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

MDF (103)
Suntalam (68)
Ahşap (36)
Plastik (19)
Metal (10)
Suntalem (6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dolap Modelleri

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (61)
ve üzeri (77)
ve üzeri (86)
ve üzeri (95)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL