KPSS

için 3,779 sonuç bulundu.
Sırala

KPSS

Kamu personeli seçme sınavına (KPSS) hazırlanmak için KPSS kitaplarından destek almanız gerekir. KPSS kitaplarında, KPPS sınavında çıkabilek olan soru örnekleri ve çözümleri bulunur. Ayrıca bu kitaplarda yer alan konuları çalışarak KPSS sınavında çıkacak olan soruları kolaylıkla çözebilirsiniz. KPSS sınavında iyi bir derece almak, geleceğinizi önemli derece etkileyeceği için sınava çalışmayı ihmal etmemeniz gerekir. Geçmiş dönemlerde çıkan sorulara göz atarak, sınavda sizi ne tür soruların beklediğini öğrenebilirsiniz. Bunun için KPSS çıkmış sorular kitaplarından yardım almanız gerekecektir. KPSS çıkmış sorular kitaplarında, geçmiş dönemlerde KPSS'de sorulan sorular ve cevapları bulunur. Belki de sınava en etkili çalışma yöntemi, kendinizi sınavda çıkabilecek olan sorulara hazırlamaktır. Tabi KPSS konuları hakkında bir bilginiz yoksa, tek başına soru çözmeniz yeterli gelmeyecektir. KPSS sınavında başarı elde etmek istiyorsanız, KPSS eğitim setlerinden yardım alarak kendinize ders çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Özellikle çalışan bir kişiyseniz ve kurslara gidecek vakit bulamıyorsanız, KPSS setleri işinizi görecek.

KPSS-A Maliye seti görüntülü olarak hazırlanmıştır. 24 adet DVD ve rehberlik kitabından oluşan set ile evinizde veya iş yerinizde kolayca ders çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. KPSS eğitim seti son müfredata göre hazırlanmıştır ve bilgisayar, DVD, TV gibi ortamlarlarda çalıştırılabilir yapıdadır. Prefesyonel stüdyoda HD kalitesinde gerçekleştirilen çekimler ile KPSS sınavına çalışırken kendinizi adeta canlı ders dinliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Her ders kendi alanında uzman öğretmenler tarafından anlatılmıştır. Dersler konu başlıklarına bölünerek anlatılmıştır. Her konuya ait soruların çözümleri öğretmenler tarafından yapılmıştır. Dersin sonunda son 5 yılın soruları adım adım çözülmüştür. Ayrıca KPSS sınavında hangi konudan kaç sorula karşılaşabileceğiniz detaylı bir şekilde anlatılmıştır. KPSS-A Maliye eğitim seti ile kendinizi bir dershanede ders dinliyormuş gibi hissedebilirsiniz. KPSS maliye konuları arasında: kamu harcamaları, maliye politikası, devlet borçları bulunur. Konu alatımları ve soru çözümleri ile KPSS sınavında başarı sağlamayı garantileyebilirsiniz.

Murat yayınlarının KPSS kitapları en çok tercih edilen KPSS kitapları arasında. Tek tek KPSS kitaplarını almak istemiyorsanız Murat KPSS setini satın alabilir ve evinizde KPSS sınavına çalışmaya başlayabilirsiniz. Set içerisinde: sözel akıl yürütme, sayısal ve mantıksal akıl yürütme gibi konuların konu anlatımlarını bulabilirsiniz. Ayrıca KPSS soru kitabı sayesinde öğrendiğiniz konları iyice pekiştirebilirsiniz. KPSS setlerinin fiyatları yayıncı firmaya göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Yayın Dili

(2404)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

(2221)
(161)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yayınevi

(634)
(92)
(85)
(81)
(71)
(59)
(55)
(51)
(49)
(42)
(34)
(30)
(25)
(23)
(23)
(18)
(11)
(10)
(9)
(8)
(7)
(6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fiyat Aralığı

TL
-
TL