Yapı Kredi World Kampanyası

Alışverişe Başla

Alışveriş yapabileceğin kategoriler

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Worldpuan kampanyası nedir? Kampanya kapsamında, 16 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL - 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 25 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılan müşteriler 16 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL - 999 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 25 TL'ye ek 25 TL ile toplam 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 50 TL'ye ek olarak 25 TL, toplam 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanyaya nasıl katılabilirim? Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya nasıl katılabilirim? Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
Kazandığım Worldpuan kartıma ne zaman yüklenir? Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Nisan 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir.
Kazanılan ek puanlar kartıma ne zaman yüklenir? Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından kazanılan ek 25 TL Worldpuan 21 Nisan 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir.
Puanları ne zamana kadar kullanabilirim? Puanlar, 18 Nisan 2017 saat 23.59’a kadar kullanılabilir. Kullanılmayan puanlar 19 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Ek puanları ne zamana kadar kullanabilirim? Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kazanılan ek 25 TL, 2 Mayıs 2017 saat 23.59’a kadar kullanılabilir. 3 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Altın&Gümüş, TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden alışveriş yapıldığında Worldpuan kazanılır.
Hangi durumlarda Worldpuan kazanamıyorum? Worldpuan kazanımı için gerekli sepet tutarları, kart puanı, kargo ücreti, vade farkı, kullanılan indirim ve kupon tutarları düşüldükten sonra nakit tutar üzerinden hesaplanacaktır.

Ödeme tamamlandıktan sonra, sepet tutarının belirtilen alışveriş limitlerinin altında kalınması durumunda puan kazanımı olmayacaktır. Siparişin bir kısmının ya da tamamının iptal edilmesi, iade edilmesi ya da satıcı tarafından reddedilmesi durumunda, sepet tutarı belirtilen alışveriş limitlerinin altına düşerse Worldpuan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyadan kazanılacak maksimum puan tutarı nedir? Kampanyadan kazanılacak en fazla Worldpuan tutarı 75 TL’dir.
Kampanyaya hangi kartlar dahildir? Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir? Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya katılmak için n11’e üye olmak zorunda mıyım? Kampanyadan yararlanabilmek için n11’e üye olmak zorunlu değildir. Misafir girişiyle yapılan alışverişlerden de Worldpuan kazanma hakkı elde edilir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücretleri nedir? Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

*n11.com ve Yapı Kredi Bankası kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi ve n11.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile