Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

75 TL’ye varan MaxiPuan kampanyası nedir? Üyeler, 16-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında, n11.com’dan tek seferde gerçekleştirecekleri peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 25 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 50 TL MaxiPuan kazanıyor. Kampanyaya Maximum Mobil uygulamasından katılan üyeler ise ilave 25 TL MaxiPuan kazanıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım?

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Kampanyaya 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz:

Mobil uygulamadan katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında "Kampanyalar" bölümünden ilgili kampanyadaki "KATIL" butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

SMS ile katılmak için: Kampanyaya SMS yoluyla katılmak için N11 yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402'ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757'ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Web'den katılmak için: Maximum.com.tr sayfasından katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

İlave 25 TL MaxiPuan nasıl kazanırım? İlave 25 TL MaxiPuan sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerlidir. 
Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim? Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilirsiniz.
Kampanyadan en fazla ne kadar MaxiPuan kazanabilirim? Kampanya kapsamında, tek seferde yapacağınız en yüksek tutarlı işleminiz üzerinden en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. Maximum Mobil’den kazanılacak 75 TL MaxiPuan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Bankamatik kartları ve Ziraat Maximum kartlar kampanyaya dahildir.
Kampanyaya hangi işlemler dahil değil? Şirket kredi kartları, Vadematik kartlar, aidatsız kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığıyla gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
Kampanya hangi kategoriden yapılan alışverişlerde geçerlidir? Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, TurkTelekom TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat Kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
Alışverişimi iptal veya iade edebilir miyim? İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Kazandığım MaxiPuan’ları nasıl kullanırım? MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 17 Ağustos 2017 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 27 Ağustos 2017’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
Kampanyaya katılmak için göndereceğim SMS ücretli mi? Kampanya başvurusu için göndereceğiniz kısa mesajlar cep telefonu operatörünüzün tarifesi üzerinden 1 SMS karşılığı ücretlendirilecektir.

*n11.com ve İş Bankası kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkına sahiptir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile