Nasıl Kupon Kazanırım?

Kuponu/Kuponları hesabına yükle, belirtilen kategorilerden istediğin ürünü indirimli al

Sıkça Sorulan Sorulara Git
Kuponlar Hesababilgisayar44 bilgisayar77 bilgisayar111
kodlu kuponu hesabına tanımla
3 Alışveriş 3 İndirimAlışverişinin tutarına göre
kuponlardan birini kullan
5 Gün GeçerliKampanya 23 - 27 Haziran
tarihinde geçerli


Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Bilgisayar Kategorisi 44 TL,77 TL, 111 TL, Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 23-27 Haziran tarihlerinde , Bilgisayar kategorisinden tek seferde yaptıkları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 44 TL,1000 TL ve üzeri alışverişlerde 77 TL, 2000 TL ve üzeri alışverişlerde 111 TL, indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.
İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? Hesabınızdaki kuponlarım kısmından, "bilgisayar44" ,"bilgisayar77" ya da "bilgisayar111" kodlu yeni kupon girerek indirim kuponunu hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Her kupon 10.000 adet ile sınırlıdır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 27 Haziran 2017 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? İndirim yalnızca Bilgisayar kategorisinde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile