Nasıl Kupon Kazanırım?

Kuponu/Kuponları hesabına yükle, belirtilen kategorilerden istediğin ürünü indirimli al

Sıkça Sorulan Sorulara Git
Kuponlar Hesababilgisayar33 bilgisayar75 bilgisayar100 bilgisayar150
kodlu kuponu hesabına tanımla
4 Alışveriş 4 İndirimAlışverişinin tutarına göre
kuponlardan birini kullan
2 Gün GeçerliKampanya 04-05 Mayıs
tarihinde geçerli


Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Bilgisayar Kategorisi 33 TL, 75TL, 100 TL, 150 TL Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 04 - 05 Mayıs tarihlerinde , Bilgisayar kategorisinden tek seferde yaptıkları 250 TL ve üzeri alışverişlerde 33 TL, 750 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL, 1250 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL, 2000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.
İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? Hesabınızdaki kuponlarım kısmından, "bilgisayar33" ,"bilgisayar75" "bilgisayar100" ya da "bilgisayar150" kodlu yeni kupon girerek indirim kuponunu hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Her kupon 5000 adet ile sınırlıdır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 04 - 05 Mayıs 2017 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? İndirim yalnızca Bilgisayar kategorisinde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile