Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Axess chip-para kampanyası nedir? Axess'e özel, n11.com'da 16-28 Şubat 2017 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye.
Kampanyaya nasıl katılabilirim? Kampanya katılımı için harcamadan önce “N11” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi veya axess.com.tr sitesinde yer alan kampanya sayfasında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonu ile kayıt olunması gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya, 16 Şubat 2017 saat 00.01 ve 28 Şubat 2017 saat 23.59 arasında geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir.
Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kampanyadan kazanılacak maksimum chip-para kaç TL’dir? Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
Kazanılan chip-para ne zaman karta yansıyor? Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
Kazaılan chip-paraların son kullanma tarihi nedir? Kazanılan chip-paralar 15 Mart 2017 saat 23.59’a kadar geçerlidir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyadan hangi kartlar yararlanıyor? Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve Akbank sanal kartlar yararlanıyor.
*Bank'O Card Axess dahil değildir.
n11.com’daki hangi kategoriler kampanyaya dahil değil? Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, TurkTelekom TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişlerden chip-para kazanılamaz.
Kampanyadan yararlanabilmek için n11.com’a üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden chip-para kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda chip-para kazanma hakkı elde edilir.
Kampanya katılmak için gönderdiğim SMS ücretli mi? Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.

*Akbank ve n11.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile