Tasarımcılar

için 2,097 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tasarımcılar

Elbiseler, hiç şüphesiz ki kadınların en gözde giysileri arasında yer almaktadır. Hele ki özel tasarım gece elbiseleri, adeta kadınların eşsiz rüyası gibidir. Mezuniyet balonuz varsa ya da özel bir yere davetliyseniz, gecenin en güzel kadını olmak için hiç kimsede olmayan, özel tasarım elbise modellerinden giymeyi tercih edebilirsiniz. Özel tasarım bayan elbise modelleri, seri olarak tasarlanmadığı için aynısını başkalarında görmek oldukça zordur. Sadece size ait olan eşsiz bir elbise modeli için kategorimizde yer alan bayan elbise modellerini inceleyebilirsiniz. Nişan gecenizde ya da kına gecenizde giymek için özel tasarım gece elbisesi giymeyi tercih edebilirsiniz. Özel tasarım elbise fiyatları, normal abiye elbise fiyatlarına göre daha pahalıdır. Günün ya da gecenin en özel ve güzel kadını siz olmak istiyorsanız, vücut tipinize uygun olan özel tasarım elbise modellerini tercih etmeniz önerilir.

Gündüz giymek için kısa elbise modellerini tercih edebileceğiniz gibi, gece giymek için de uzun ve kabarık elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Özel tasarım elbise modellerine çok fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız, bayan abiye elbise kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Özel tasarım abiyeler arasında, özel tasarım tesettür abiyeler de bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan özel tasarım elbiseleri ve özel tasarım abiyeleri inceleyerek, gittiğiniz davetlerin ya da partilerin güzel ve şık kadını siz olabilirsiniz. Tıpkı elbiseler gibi kadınların tutkunu olduğu eşyalardan biri de çantalardır. Özel tasarım çanta modellerine bakarak kendiniz için en güzelini alarak kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Sevdiğiniz dostlarınızın doğum günlerinde ya da özel günlerinde, onlara unutamayacakları harika bir hediye almayı düşünüyorsanız, özel tasarım hediyelikleri inceleyebilirsiniz. Özel tasarım hediyeliklerin arasında birbirinden farklı onlarca çeşit ve model bulunmaktadır, kategorimizdeki ürünleri inceleyerek dilediğinizi kolayca seçebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kişiye özel hediyeler, özel dostlarınız için en ideal seçimlerden biri olacaktır. Gulcinuz, Nej, Lily & Rose, Selim Baklacı, Elif Şimal, Gülçin Uzunalan, Soyer gibi çeşitli markalar tarafından üretilen bayan özel tasarım ürünleri ve fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Karahasans (241)
Therzi (143)
Nelida (94)
(76)
Gulcinuz (57)
Sorcha (55)
Nej (29)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen

Düz (265)
(38)
Baskılı (32)
Çiçekli (21)
Desenli (13)
Egzotik (9)
Çizgili (8)
Geometrik (6)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL