Bluz

için 9,015 sonuç bulundu.
Sırala

Bluz

Günlük hayatta bluz giymeyi tercih edenlerdenseniz, en şık bluz modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bluzları, eteklerle, şortlarla ya da pantolonlarla giyerek ortaya birbirinden şık kombinler çıkarabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, dolabınızda farklı renklerde tasarlanan bayan bluz modelleri için yer açmak. Sezonun bluz modellerinin üzerinde çiçek baskıları yer almaktadır. Rengarenk çiçek baskılarının bulunduğu bluz modelleri ile düz renk pantolonunuzu ya da eteğinizi giyerek spor ya da klasik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ceket kombinleri yapmayı seviyorsanız, ceketinizin altına açık renk bir bluz giyerek son derece şık olabilirsiniz.

Yarasa kollu bluz modelleri ve tek omzu düşük bluz modelleri, hem yazın hem de kışın birçok kadın tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Kayık yaka bluz modelinin içine T atlet giyerek tem omzunuzu açıkta bırakabilir, boynunuza da uzun bir kolye takabilirsiniz. Orataya çıkan bu spor görüntünüzle arkadaşlarınızla buluşabilir ya da alışverişe çıkabilirsiniz. Göbeğinizde ya da kollarınızda fazlalıklarınız varsa, onları kapatmak için bol bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik giyinmeyi seviyorsanız, hem yazın hem de kışın kadın bluz modellerinden yararlanabilirsiniz. Klasik bluz modelleri ile klasik pantolonlarınızı giyerek iş yerinizin en şık kadını olabilirsiniz. Bayan bluz fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Kapalı bir kadınsanız, tercihlerinizi tesettür bluz modellerinden yana yapabilirsiniz.

Son derece fit bir vücudunuz varsa, etek kombinlerinizde dar bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Dar bluz modelleri arasında yer alan omzu açık bluzlar, bu sezon kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Bel kısmına kadar dar gelen, alt kısmı ise kabarık etek görünümünde olan kolsuz bluz modelleri ile kalem etek kombini ya da dar paça pantolon kombini yapabilirsiniz. 2015 bluz modasında, göbeği açık bluzlar yer almaktadır. Beli uzun pantolonlarla giyilen kısa bluzlar için dolabınızda yer açarak moda trendini yakından takip edebilirsiniz. Yaz mevsiminde, beli uzun kot şortunuzla kısa bluzunuzu giyerek son derece spor görünebilirsiniz. Arkadaşlarınızla tatile ya da yeni yerleri keşfetmeye gittiğinizde bu kombin sayesinde son derece rahat hareket edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1234)
bonprix (476)
İroni (369)
Dilvin (358)
Sense (229)
Dewberry (217)
Cottonmood (131)
Merkez Spot (115)
Bulalgiy (95)
Only (85)
Societa (75)
Mirliva (69)
Elfe (56)
Moodmoda (49)
Zoyyah (47)
Eytay (46)
İtkomoda (45)
Pitti (44)
Miorre (42)
Terry Pau (42)
Puane (41)
Tantaroba (41)
Doque (37)
Jimmy Key (37)
Solo Triko (36)
Yoncashop (32)
Avm212 (31)
Boutiquen (30)
Mad Woman (28)
Balizza (26)
Vero Moda (25)
N-Value (24)
Yonca Shop (24)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fiyat Aralığı

TL
-
TL