Buhar Tanklı Ütü

için 695 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Buhar Tanklı Ütü

Buhar kazanlı ütüleri, buharlı ütülerden ayıran temel özellik: buhar basınçları ve güçleridir. Sıradan buharlı ütülerle ütü yaparken, kırışıklıkları gidermek için aynı parçayı defalarca ütülemek zorunda kalabilirsiniz. Buhar tanklı ütülerin, buhar basınçlarının yüksekliği tek seferde kırışıklıklara nüfus edebilmektedir. Buhar kazanlı ütü alırken buhar çıkış basıncının 3,5 bar ve üzerinde olmasına dikkat ediniz. Bu oran ne kadar yüksek olursa çamaşırları ütülemek de o kadar kolay olmaktadır.

Buharlı tanklı ütülerdeki su tankının büyüklüğü, uzun süre kesintisiz buharlı ütü yapabilmenizi sağlar. 1 litrelik tankı olan bir buhar kazanlı ütü ile yaklaşık 2 saat boyunca epey miktarda çamaşır ütüleyebilirsiniz. Eğer çamaşırlarınızı biriktirip haftalık tek seansta ütülüyorsanız, çalışırken su ekleme özelliği olan buhar tanklı ütü modelleri sizin için doğru tercih olacaktır. Su haznesi görünen ya da ibreli olan buhar kazanlı ütüler, ütünüzün suyunun bitip, çamaşırlarınızın yarısının ütüsüz kalmasının önüne geçer. Bazı buhar tanklı ütüler, hem tankı hem de ütüyü kendiliğinden temizleyebilmektedir. Bu özelliğe sahip bir ütü ile, ütüdeki kireçle uğraşmak yerine, vaktinizin çoğunu başka işlere ya da dinlenmeye ayırmanıza yardımcı olacaktır.

Philips, Tefal, Vestel, Conti, Profilo, Bosch, Beko, Delonghi, NatureLife, Bluelight, Fakir, Electrolux marka buhar tanklı ütüler, ütüye ayırdığınız zamanı üçte bir oranında azaltacaktır. Isı ayarı gerektirmeyen Philips kazanlı ütü, sessiz buharlı özelliği ile ütü kullanım keyfi sunmaktadır. Tefal buhar kazanlı ütü, minimalist tasarımı, taşıma kolaylığı ve 120 g/dk. sürekli buhar kapasitesiyle ev hanımlarının en çok tavsiye ettiği buharlı tanklı ütüler arasındadır. Profilo buhar kazanlı ütü, sürekli ve basınçlı buhar teknolojisi sayesinde ütüleme süresini % 75'e kadar azaltmayı garantilemektedir. Dual Thermolon tabanlı Delonghi buhar kazanlı ütünün, taban ucundan veya bütün tabanından dilediğiniz gibi buhar sıkabilirsiniz. Hiç durmadan 8 saat ütü yapma imkanı sunan Nature Life buhar kazanlı ütü, piyasadaki en ucuz buhar tanklı ütülerden biridir. Conti General buhar kazanlı ütü, kuru ütüleme ve dikey buhar özelliği sayesinde ütü eziyetine pratik çözümler getirmektedir. Bosch 9 programlı buhar istasyonu, hem ütüyü hem de kazanını kireçten arındıran Calc'nClean Perfect sistemi ile, profesyonel buhar kazanlı ütü arayanlar için doğru bir seçim olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Tefal (155)
Philips (150)
(102)
Gazella (30)
Bosch (29)
Fakir (23)
Braun (19)
Singer (16)
Profilo (15)
Vestel (15)
King (12)
Bluehouse (9)
Arzum (8)
Conti (8)
Siemens (8)
Homend (6)
Laurastar (6)
Polti (6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Şok Buhar

(257)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Taban Türü

(97)
(36)
(23)
(21)
(14)
(11)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(80)
(74)
(28)
(13)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(67)
ve üzeri (108)
ve üzeri (113)
ve üzeri (115)
ve üzeri (116)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL