Öne Çıkanlar

Halı Yıkama Makinesi

için 329 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Halı Yıkama Makinesi

Son yıllarda halı yıkama teknolojisinin hızla gelişmesi, ev hanımlarının temizlik algısını da değiştirmeyi başardı. Oldukça zahmetli bir şekilde, yıkanması uzun zaman alan halılar artık üstün teknoloji ürünü halı yıkama makineleri sayesinde kolaylıkla temizlenebilmektedir. Halı yıkama makineleri sayesinde her türlü halı, kilim, zemin kaplaması birkaç saat içinde yıkanabiliyor ve eskisinden daha temiz bir hale gelebiliyor. Halı yıkama makineleri, elektrikli süpürgeler gibi halılarınızı temizleyen; ama elektrikli süpürgelerden farklı olarak içinde barındırdığı sıcak su ve deterjan ile halınızı fırçalayıp, yıkayabilen elektrikli ev aletleridir. Halı yıkama makinesinin özelliği halınızı elde yıkamaya göre daha kısa sürede ve derinlemesine yıkayabilmesidir. Halı yıkama makinelerini, anaokulu gibi çocukların uzun süre vakit geçirdiği mekanlarda kullanarak çocukların mikrop kapmasının önüne geçebilirsiniz.

Halı yıkama makinelerinin fiyatları, ev tipi halı yıkama makinesi ve sanayi tipi yıkama makinesi ürünlerine değişiklik göstermektedir. Halı yıkama makinelerinin fiyatlarını, cihazların yıkama ve teknik kapasiteleri de etkilemektedir. En pahalı halı yıkama makineleri sanayi tipi halı yıkama makineleridir; en uygun fiyatlı ve en ucuz halı yıkama makineleri de birçok firma tarafından üretilen tek fonksiyonlu ürünlerdir. Ev hanımları tarafından en çok tavsiye edilen halı yıkama makinelerinden biri olan Fakir halı yıkama makinesi, Öko Power motoru sayesinde 1600 watt elektrik sarfiyatı ile 2200 watt'a eşit vakum gücü sağlar. Dünyada tek kirli su tahliye sistemi bulunan Fakir halı yıkama makinesinde 22 litre kirli su tankı bulunmaktadır. En iyi halı yıkama makinelerinden de biri olan Karcher halı yıkama makineleri ile ofisinizdeki halıları ve duvardan duvara halıları kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

Profesyonel halı yıkama makinesi üreticilerinden olan Olmo firmasının ürettiği halı yıkama makineleri ile evinizi profesyonelce temizleyebilirsiniz. Ofisinizde de kullanabileceğiniz Olmo halı yıkama ve cilalama makinesi sayesinde halılarınız ilk günkü tertemiz olacaktır. Arnica su filtreli halı yıkama makineleri, ev hanımlarının halı yıkama sıkıntılarına ürettikleri çözümlerle en çok kullanılan ve en çok tercih edilen halı yıkama makineleri arasında yer almaktadır. Arnica halı yıkama makinelerinin havaya karıştırdığı hoş parfüm kokusu ile cihazınız çalışırken evinizi çok güzel kokular saracaktır. Profesyonel halı makinelerinden olan Powerwash halı yıkama ve halı temizleme makinesi ile büyük alanlardaki halıları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Sanayi tipi halı yıkama makinelerinden olan Powerwash halı yıkama makinesi sahip olduğu temizleme fırçası ile halılarınızı yürüme hızında temizleyebilmekte ve fırçalama özelliği ile halı diplerinde biriken kirleri alarak uzun süreli halı yıpranmalarına engel olmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(122)
Arnica (39)
Fakir (36)
Karcher (34)
Fantom (23)
Gisowatt (9)
Nilfisk (8)
(5)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (29)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL