Buharlı Temizleyici

için 490 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Buharlı Temizleyici

Sıcak buhar püskürterek evinizin temizliğini yapan ve mikropların ölmesini sağlayan buharlı temizleyiciler, yeni nesil temizleme makineleridir. Evinizde deterjana karşı hassas kişiler varsa, kimyasal madde kullanmadan temizlik yapmanıza olanak sağlayan buharlı temizleyici kullanarak, ailenizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz. Mikroplara karşı son derece etkili bir temizleme yöntemi olan buharlı temizlik ile halı temizliğinin yanı sıra fayans, parke, küvet, kalorifer, duvar, lavabo, ocak ve fırın temizliği de yapabilirsiniz. Buharlı temizleyicilerin özellikleri: deterjanlı su, kova, yer bezi ya da paspas kullanmadan buharla temizlik yapabilmeyi sağlamaktır. Buharlı temizlik robotları, buharlı temizleme ile ilgili bütün fonksiyonları tek üründe toplayan buharlı temizleyicilerdir.

Buharlı temizleyici kullananların yorumlarına bakıldığında, buharlı temizliğin klasik temizlik yöntemlerinden çok daha etkili ve pratik olduğu ortaya çıkmaktadır. Buharlı temizleyicilerin özellikleri arasında, deterjan kullanmadan buharın gücüyle evde hijyen sağlama yer almaktadır. Buharlı temizlik aleti almaya karar verdiğinizde, alacağınız üründen memnun kalmak için yüksek sıcaklık ve basınç üretebilen buharlı temizleyicileri seçmelisiniz. Buharlı temizleyicinin yüksek basınçta buhar püskürtme özelliği, temizlik yapmanızı kolaylaştıracaktır. Buharlı temizleyici, suyla karışık ıslak buhar veriyorsa temizlik yaptıktan sonra odayı havalandırmanız gerekmektedir. Elektrikli süpürgeli buharlı temizleyiciler, aynı ev aletiyle hem süpürme hem de buharlı temizlik yapabilmenizi sağlar.

Fakir, Beko, Ariete, Arçelik, Alf, Philips, Fantom, Karcher, Arzum, Goldmaster, Bluehouse marka buharlı temizleyicilerle evinizdeki temizlik algısını değiştirin. Buharlı temizleyicilerin fiyatları, buhar başlıklarının sayısına, motor gücüne ve markasına göre değişmektedir. En ucuz buharlı temizleyiciler, tek başlıklı buharlı yer temizleyicilerdir. Blue House Powerful Steam buharlı temizleyici ile halı, parke, laminant, ahşap ve marley temizliği yapabilir; evinizi kimyasal madde kullanmadan sterile edebilirsiniz. Philips buharlı temizleyici, buharlı temizleyicilerde en sık aranan özellik olan süpürme özelliğini de barındırmaktadır. Philips buharlı temizleyici ile evinizi önce süpürüp sonra buharla temizleyebilirsiniz. Fantom Joker buharlı temizlik robotu, buharlı temizlik, su filtreli temizlik, buharlı ıslak vakumlama ve buhar kazanlı profesyonel ütü fonksiyonlarını bir arada sunan, üstün özellikli bir temizleyici olarak bilinmektedir. Ev hanımları tarafından en çok tavsiye edilen buharlı temizleyici Alf Steam Force Multi buharlı temizleyici ile musluk kenarı veya kalorifer peteği gibi temizlenmesi güç yerlerin temizliğini basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Karcher (177)
Polti (56)
(51)
Fakir (36)
Alf (24)
Arçelik (17)
Beko (13)
Philips (10)
Bluehouse (8)
Emsan (8)
Profilo (8)
Acura (7)
Ariete (6)
Fantom (6)
King (6)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Motor Gücü (Watt)

(126)
(74)
(35)
(17)
(8)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (52)
ve üzeri (56)
ve üzeri (58)
ve üzeri (59)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL