Yoğurt Makinesi

için 132 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yoğurt Makinesi

Oldukça kullanışlı bir mutfak aleti olan yoğurt yapma makinesinde, sade veya meyveli yoğurtlar yapabilirsiniz. Yoğurt yapma makinelerinde bulunan kavanozlar aynı anda farklı kıvamda yoğurtlar hazırlayabilmenizi sağlar. Mayaladığınız yoğurtları kapaklı kavanozlarda buzdolabında saklayabilirsiniz. Yoğurt, bebeğiniz için de ek besinlere geçtikten sonra oldukça önemlidir. Hazır yoğurtlarda bulunan katkı maddeleri, bebeklerinize faydadan çok zarar verebilir. Yoğurt yapma makinesi ile bebeğinize evde katkısız yoğurtlar hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınıza, yoğurt yemeyi daha keyifli hale getirmek için yoğurt makinesinde taze meyveli yoğurt yapabilirsiniz.

Yoğurt makinesinde yoğurt yapmak oldukça kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Yoğurdunuzu yapmaya başlamadan önce kaselerde mi yoksa litrelik gövdede mi yapacağınıza karar vermeniz gerekecektir. Süt ve mayayı koyduktan sonra süresini ve derecesini ayarlayın. Yoğurt yapma makinesinde lezzetli yoğurtlar yapmak için; kullanacağınız sütün taze olmasına, makinenin sıcaklık ayarının doğru yapmaya ve yoğurt yapma işlemi tamamlanmadan kapağını asla açmamaya özen göstermelisiniz. Yoğurt yapma makinesi alırken, yoğurdun yapılacağı kasenin ve gövdenin cam olmasına dikkat ediniz.

Tefal, Arzum, Bluehouse, Weewell, Vestel, Sinbo, Conti, Hilfe, Adell, Esse, Philips ve Activex marka yoğurt makinelerinden birini alarak kendi yoğurdunuzu, içinde ne olduğundan emin olarak evde yapmaya başlayabilirsiniz. Yoğurt makinesi fiyatları, makinenin özelliklerine göre değişmektedir. En ucuz yoğurt yapma makineleri, ev tipi yoğurt mayalama makineleridir. Tefal yoğurt yapma makinesinin patentli süzme sistemi sayesinde, evde süzme yoğurt yapmak çok kolay! Tefal Yoğurtçum ile süzme yoğurdun yoğun kıvamını ya da normal yoğurdun enfes tadını deneyimleyebilirsiniz. Conti Latte yoğurt yapma makinesinde, aynı anda 7 farklı aromalı yoğurt hazırlayabilirsiniz. Sinbo yoğurt yapma makinesi ile evinizde kendi probiyotik yoğurdunuzu hazırlayabilirsiniz. Şişecam markalı ve çevirmeli kapaklı yoğurt kavanozları olan YoGoo 3'ü 1 arada tam otomatik yoğurt makinesinde, doğal ve katıksız yoğurtlar hazırlayarak buzdolabında güvenle saklayabilirsiniz. Bebbe yoğurt makinesi ile mayaladığınız yoğurtların tazeliğinden emin olabilirsiniz. Weewell dijital zamanlı yoğurt makinesinde, yoğurt mayalanırken süren ısıtma işlemi, enerji tasarrufu sağlayan ve güvenli bir yöntem olan PTC sistemi ile yapılmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(31)
Sinbo (11)
Beko (8)
Weewell (8)
Bluehouse (7)
Arzum (6)
İtimat (6)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (28)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL