Öne Çıkanlar

Waffle Makinesi

için 444 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Waffle Makinesi

Bir hamur tatlısı olan waffle, üzerine sürülen çikolata ve meyvelerle daha lezzetli bir tatlıya dönüşmektedir. Waffle hamurunun üstüne damak zevkinize göre beyaz çikolata, bitter çikolata veya sütlü çikolata sürebilirsiniz. Mevsim meyvelerini çikolatanın üzerine dilimleyerek ve üstüne fındık veya fıstık parçacıkları ekleyerek wafflenızı sağlıklı bir öğüne dönüştürebilirsiniz. Evde waffle yapabilmek için, waffle makinesi gerekmektedir. Aksi halde tavada pişirmeyi denerseniz waffle karışımınız bir krep hamuruna dönüşecektir. Beş kalpli waffle makineleri, çiçek şekilli waffle makineleri ve bal peteği desenli waffle makineleri bulunmaktadır. Waffle makinesinde yapabileceğiniz waffle tarifi çeşitleri: Beyaz çikolatalı waffle, bitter çikolatalı waffle, çikolatalı ve meyveli waffle, dondurmalı waffle, mix waffle, duble waffle, Brüksel usulü waffle ve Liège usulü waffle'dır. Waffle makinesi edinerek, evde waffle partileri düzenleyebilirsiniz.

Waffle, cafe ve restoranların menülerinde de yer bulan bir tatlıdır. Son yıllarda açılan waffle dükkanları oldukça fazla ilgi görmektedir. Bu tür işletmeler ev tipi waffle makineleri yerine, sanayi tipi profesyonel waffle makineleri kullanmaktadır. Rommelsbacher Inox Professionel waffle makinesi ile müşterilerinize çok kısa sürede waffle servisleri yapabilirsiniz. Profesyonel waffle makinelerinin yapışmaz ve kolay temizlenebilir plakaları, waffle makinesinin temizliğini kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Waffle makinenizin temiz görünmesi müşterilerinizin gözünden kaçmayacaktır. Waffle hazırlarken taze meyveler kullanmanız, waffle sunumlarınızın daha çok beğenilmesini sağlayacaktır.

Cloer, Stilea, Bluehouse, Korkmaz, Fakir, Rommelsbacher, First, Premier, Breville, Beko, Esse, Arnica, Homend ve Goldmaster marka waffle makinelerinden birini alarak kendinize lezzetli waffle sürprizleri hazırlayabilirsiniz. Waffle makinesi fiyatları, profesyonel waffle makinesi ve ev tipi waffle makinesi çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. En ucuz waffle makinesi, ev tipi olanıdır. Premier waffle makinesinin üzerindeki ikaz ışıkları, waffle hamurunuzun piştiğini haber verir. Korkmaz waffle makinesinin çıkarılabilir ızgarasını, işiniz bittikten sonra kolaylıkla çıkarıp yıkayabilirsiniz. Yağ yapışmayan plakaları sayesinde Cloer waffle makinelerinde çok az yağla waffle hamurlarınızı pişirebilir ve daha sağlıklı bir tatlı hazırlayabilirsiniz. 3 farklı ızgaraya sahip Essens waffle makinesinin ızgaralarını değiştirerek, makinenizi bir tost makinesine veya ızgara makinesine dönüştürebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Korkmaz (35)
(34)
Sinbo (34)
Rowlet (30)
Remetta (20)
Cloer (19)
Premier (17)
Arnica (16)
Arzum (16)
Fakir (14)
Stilea (13)
SCHAFER (12)
Hobby (8)
WMF (7)
Breville (6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (73)
ve üzeri (78)
ve üzeri (79)
ve üzeri (81)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL