Öne Çıkanlar

Tost Makinesi

için 4,504 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tost Makinesi

Kahvaltıda veya öğün aralarında lezzetli ve pratik bir yiyecek olarak kendinize doyurucu tost menüleri hazırlayabilirsiniz. Izgara özellikli tost makinelerinde balık, köfte, kırmızı et, beyaz et gibi besinleri de pişirebilirsiniz. Mutfaklarda neredeyse her gün kullanılan bir elektrikli mutfak aleti olan tost makinesini alırken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Teflon tost makinelerini ve döküm tost makinelerini tercih ederek çizilme ve yapışma problemlerinden kurtulabilirsiniz. Tost makinesinin plakalarının çıkarılabilir olması, temizliğini daha kolay yapmanızı sağlayacaktır. Dış yüzeyi ısınan tost makineleri ,tost yapmayı zorlaştıracaktır. Farklı ısı derecelerine sahip tost makineleri memnuniyetinizi artıracaktır. Tost makinesi alırken, evde yaşayan kişi sayısına uygun bir tost makinesi tercih etmelisiniz. Eğer tost makinesinde ızgara yapmayı planlıyorsanız, kapağı 180 derece açılıp iki kapağını da yatay bir biçimde ızgara şeklinde kullanabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz.

Tost makineleri, özelliğine göre ev tipi tost makineleri ve sanayi tipi tost makineleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Endüstriyel tost makinelerinin ise güç kaynağına göre gazlı tost makinesi ve elektrikli tost makinesi çeşitleri bulunmaktadır. Plakası çıkmayan tost makinelerinin temizliği oldukça zordur. Plakalara yapışan tost malzemelerini temizlemek zahmetli bir iştir. Çıkarılabilir plakaları hem elinizde hem de bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Isıya dayanıklı ıspatula aksesuarı olan tost makineleriyle, elinizi yakma riski olmadan tostlar hazırlayabilirsiniz. Yeni nesil tost makinelerindeki tostun hazır olduğunu haber veren alarm sistemi, tostunuzu makinede unutmanızı engellemek üzere tasarlanmıştır.

Arzum, Korkmaz, Tefal, Arnica, Fakir, Era, Goldmaster, Arçelik, Kenwood, King, Sinbo, Felix, Vestel ve Bosch marka tost makinelerinden, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir tost makinesi satın alarak lezzetli tostlar hazırlayabilirsiniz. Tost makinesi fiyatları, ürün özelliklerine göre farklılık göstermektedir. En ucuz tost makineleri, tek kişilik tost hazırlamak üzere tasarlanan ve ızgara özelliği bulunmayan mini tost makineleridir. Homend Toast Buster tost makinesinin, seramik plakaları ve yağ toplama haznesi, sağlıklı menüler hazırlamanızı sağlar. Arzum ızgara ve tost makinesinin, üst gövdesini yiyecek kalınlığına göre ayarlayarak, tost makinesine üstten bastırma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Uygun fiyatlı tost makinesi arıyorsanız, Sinbo iki dilim tost makinesini tercih edebilirsiniz. Kenwood tost ve ızgara makinesi, sıcak sandviç ve her türlü ızgara çeşidini yapabilmek için ideal, yapışmaz profesyonel plaklara sahiptir. 180 derece açılabilen Vestel V-Brunch Serisi Inox tost makinesi ile evde ızgara lezzetini yaşayıp, misafirlerinize ızgara partileri verebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(359)
Arzum (353)
Korkmaz (284)
Fakir (199)
SCHAFER (180)
Sinbo (178)
Conti (161)
King (125)
Bluehouse (114)
Tefal (114)
Cvs (109)
Arnica (93)
Goldmaster (91)
Era (77)
Stilevs (75)
Arçelik (56)
Beko (47)
Aksu (45)
Altus (33)
Breville (25)
Delonghi (23)
Lider (23)
Premier (22)
Homend (20)
Philips (20)
Raks (20)
Profilo (18)
Bosch (15)
Vestel (15)
Emsan (13)
Mehtap (13)
Akel (10)
Sunny (8)
Felix (6)
WMF (6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(295)
ve üzeri (517)
ve üzeri (558)
ve üzeri (566)
ve üzeri (581)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL