Semaver & Çay Makinesi

için 6,855 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Semaver & Çay Makinesi

Çayın ideal sıcaklıkta demlenmesini ve istediğiniz süre boyunca sıcak kalmasını sağlayan semaver ve çay makineleri, mutfaklardaki klasik çaydanlıkların yerini almayı başaran elektrikli mutfak aletleridir. Semaver veya çay makinesinde demlenen çay, ideal sıcaklıkta ve sürede demlendiği için daha lezzetlidir. Porselen demlik çay makinesi veya semaverleri tercih etmek, daha lezzetli çay saatleri anlamına gelir. Elektrikli semaverler ve çay makineleri şık tasarımları ile salonlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler olarak tasarlanmaktadır. Çay makinelerinde veya semaverlerde, çaydanlıklardaki gibi demlik ve su hazneleri ayrı ayrıdır. İçme suyunu, su haznesinde kaynattıktan sonra ,kaynayan suyu demlik bölümüne eklemeniz ve çayın demlenmesini beklemeniz yeterlidir. Çay makineniz, suyun kaynadığını ve yeterli sıcaklıkta bekletmeye aldığını size haber verecektir.

Misafirlerinize semaverde çay ikram ederek, onlara unutamayacakları çay saatleri hazırlayabilirsiniz. Siyah çaydan hoşlanmayan konuklarınız için çay makinesinde bitki çayı da hazırlayabilirsiniz. Bitki çayı demleme özelliği bulunan çay makinelerinde, farklı bir ısı ayarı düğmesi bulunmaktadır. Elektrikli çay makinelerinizin ve semaverlerinizin demliklerini bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Çay makinesini kireçten temizlemek için su haznesini yarıya kadar su ile doldurup içine 1 çorba kaşığı sirke koyun ve suyu yarım saat boyunca kaynatın. Ardından çay makinesini iyice durulayın. Bu yöntem çay makinesinin veya semaverin kireçten arınmasını sağlayacaktır.

Arzum, Korkmaz, Fakir, Arnica, Arçelik, Goldmaster, Homend, Tefal, Bluehouse, King, Felix, Beko ve Schafer marka semaver ve çay makineleri, klasik çaydanlıklarınızın yerini almak için birçok farklı özellikle tasarlanmıştır. En ucuz semaver ve en ucuz çay makinesi, ev tipi plastik ısıtıcı hazneli çay makineleri olarak öne çıkmaktadır. Çayı soğutmama özelliği ile bilinen Korkmaz çelik semaver, çayın sıcaklığını otomatik olarak algılayarak, kendiliğinden suyu kaynatma veya sıcak tutma konumuna geçmektedir. Fakir çay makinesi, uygun fiyatı ve kablosuz kullanım kolaylığı ile ev hanımları tarafından en çok tavsiye edilen çay makinelerinden biridir. Eğer eğlenceli ve çok fonksiyonlu bir çay makinesi arıyorsanız Homend çay makinesi tam size göre! Çay demlemek, bitki çayı yapmak ve mama hazırlamak için tasarlanan Homend konuşan çay makinesi, sesli uyarı sistemi sayesinde suyun durumu hakkında konuşarak bilgi vermektedir. Ev hanımları tarafından çok sevilen bir ürün olan Arçelik çay makinesi, "filter sense" teknolojisi ile çayın tazeliğini iki kat uzun korumayı garantilemektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1014)
Arzum (382)
Korkmaz (375)
Arçelik (230)
Fakir (227)
Sinbo (214)
King (211)
Goldmaster (128)
Tefal (113)
Conti (101)
Özkent (89)
Beko (87)
Remta (81)
Cvs (69)
Vestel (50)
Bluehouse (44)
SCHAFER (43)
Arnica (39)
Remetta (30)
Sunny (30)
Stilevs (28)
Homend (25)
Bosch (24)
Philips (22)
Lider (21)
Fantom (18)
Altus (17)
Rem (15)
Profilo (14)
Siemens (14)
Premier (10)
Kayalar (8)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(460)
ve üzeri (750)
ve üzeri (804)
ve üzeri (822)
ve üzeri (846)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL