Mutfak Robotu

için 1,560 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mutfak Robotu

Doğramadan karıştırmaya, meyve sıkmadan yoğurt çırpmaya kadar, yemek yaparken bütün işlerin yapılabileceği mutfak robotları sayesinde ev hanımları, aşçılar ve yemek yapmayı seven herkes mutfaktaki saatlerini daha verimli kullanabilmektedir. Mutfak robotu; malzemeleri doğrayıp parçalayabilen, meyvelerin sularını sıkabilen, birçok sıvı ve katı yiyeceği karıştırabilen elektronik alettir. Blender ve mikserden farkı ise daha fonksiyonel olmasıdır. Mutfak robotlarının özellikleri birçok elektrikli mutfak aletinden daha fazladır. Mutfak robotları, mikser, blender, meyve sıkacağı gibi mutfak aletlerinin özelliklerini taşımaktadırlar. Mutfak robotlarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Mutfak robotları ile neredeyse tüm yemekleri, tatlıları, kahve karışımlarını ve meyve kokteyllerini hazırlayabilirsiniz.

Mutfakta kullanılan aletler arasında en fonksiyonlu mutfak aleti olan mutfak robotları; mikser ve blenderdan farklı işlevler de sunabilmektedir. Blenderlardan ve mikserlerden farklı olarak, mutfak robotlarında meyveleri ve sebzeleri dilimleyebilir, onları rendeleyebilirsiniz. Özel bıçakları sayesinde mutfak robotları ile çeşit çeşit sebze salataları ve meyve salataları yapabilirsiniz. Mutfak robotlarında kullanılan aparatlarla, robotunuzu bir katı meyve sıkacağına dönüştürebilirsiniz. En iyi mutfak robotu markaları olan Bosch, Moulinex, Arçelik, Tefal, Arzum, Philips’in ürettikleri modellerde bulunan çeşitli ekstra aparat ve donanım ile cihazlarınızın fonksiyonlarını arttırabilirsiniz.

En uygun ve en ucuz mutfak robotu modellerinden biri olan Arzum Prostar mutfak robotu ile mutfağınızda nefis salatalar hazırlayabilir, enfes tatlılar pişirebilirsiniz. En pahalı ve en kaliteli mutfak robotu modellerinden biri olan Fakir Foodmaster mutfak robotu, mutfaktaki tüm kesme, çırpma, doğrama gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Fakir Foodmaster mutfak robotu ile kilolarca hamuru kolayca yoğurabilir, yemeklerinizde kullanacağınız karışımları Fakir Foodmaster ile karıştırabilirsiniz. Kenwood Prospero mutfak robotu sayesinde, profesyonel şeflere taş çıkarırcasına en zor yemekleri ve en leziz tatlıları kısa zamanda mutfağınızda yapabilirsiniz. Kenwood Prospero mutfak robotu ile yiyeceklerinizi karıştırabilir, doğrayabilir, yoğurabilir ve dilimleyebilirsiniz. Üstelik kıyma makinesi aparatı ve meyve sıkacağı özelliği ile Kenwood Prospero mutfak robotu, mutfaktaki vazgeçilmez yardımcınız olacak.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Cam Hazne (404)
Başka bir kelime deneyin

Marka

(171)
Kenwood (90)
King (80)
Arnica (79)
Arzum (55)
Stilevs (47)
Fakir (41)
Homend (41)
Goldmaster (36)
Tefal (30)
Beurer (23)
Bosch (23)
Sinbo (17)
Breville (16)
Caso (9)
WMF (9)
Bluehouse (7)
Cvs (7)
Conti (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(94)
ve üzeri (123)
ve üzeri (131)
ve üzeri (134)
ve üzeri (140)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL