Meyve Sıkacağı

için 1,275 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Meyve Sıkacağı

Katı meyve sıkacakları sayesinde yaz aylarında serinletici, kış aylarında ise sağlıklı bir içecek olan taze sıkılmış meyve suları hazırlayabilirsiniz. En sevdiğiniz meyvelerle, hiç çaba sarf etmeden hazırlayacağınız meyve suları, içinde koruyucu ve tatlandırıcı bulunan hazır meyve sularının aksine bolca vitamin ve mineral içerir. Narenciye sıkacakları ile çeşitli meyveleri birleştirerek yeni lezzetler denemek mutfakta daha keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Hızlı ve etkili bir meyve sıkacağı sayesinde evdeki meyvelerle tadı damakta kalan sağlıklı kokteyller hazırlayabilirsiniz. Meyve suları, taze sıkılmış meyve ve sebzelerin açlık duygusunu engellemesi sebebiyle diyet yapan kişiler için ideal bir porsiyondur. Taze sıkılmış meyve suları, vitamin değerini kaybetmemesi için preslendikten itibaren 20 dakika içerisinde tüketilmelidir.

Yeni nesil meyve sıkacakları meyveleri kesmeden, bütün olarak hazneye koyduktan sonra tek tuşa basarak sıkmak üzere tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça basit bir ürün olan katı meyve sıkacağı sayesinde, kısa sürede meyve suyunuz hazır olacaktır. Meyve sıkacağının özelliği, meyvelerin suyunu çıkarırken besin değerlerini de korumasıdır. Meyve sıkacağı tavsiyelerini incelerken, meyve sıkacağı makinenizi ortalama hangi sıklıkla kullanacağınızı göz önünde bulundurmanız, en iyi meyve sıkacağı makinesini almanıza yardımcı olacaktır. Meyve sıkacağı makinesi aksesuarları, kısa sürede çok şık kokteyller ve dekoratif karışımlar elde etmenize yarayacaktır.

Büfelerde sıklıkla kullanılan kollu meyve sıkacakları, meyveleri bir mengene düzeneğinde presleyerek suyunu çıkartan aletlerdir. Kollu narenciye sıkacaklarını, portakal ve nar gibi meyvelerin suyunu çıkarmak için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kollu meyve sıkacağı fiyatları, elektrikli meyve sıkacaklarının fiyatlarına göre daha uygundur. Sinbo katı meyve sıkacağı & blender seti; katı meyve sıkacağı, blender ve kahve & baharat öğütücü fonksiyonlarını tek üründe sunmaktadır. Boch katı meyve sıkacağının Xlbesleme ağzı sayesinde, meyve ve sebzeleri önceden kesmenize gerek kalmaz. Fakir, Arnica, Philips, Tefal, Bluehouse, Arçelik, Premier, Homen, Goldmaster, Bosch, Kenwood, Moulinex, Fantom, Sinbo marka meyve sıkacaklarıyla kışı gribe yakalanmadan, yaz mevsimini ise serinlik içinde geçirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(135)
Sinbo (96)
Tefal (51)
King (43)
Bosch (31)
Breville (29)
Fakir (26)
Philips (26)
Korkmaz (24)
Premier (23)
Arnica (22)
Arzum (19)
Kenwood (19)
Stilevs (19)
Braun (18)
Goldmaster (17)
Homend (17)
Profilo (17)
Altus (16)
Kuvings (13)
Beko (10)
Vestel (10)
Kale (9)
Siemens (8)
Arçelik (6)
SCHAFER (6)
WMF (6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (167)
ve üzeri (178)
ve üzeri (182)
ve üzeri (186)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL