Öne Çıkanlar

Kahve & Espresso Makineleri

için 3,299 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kahve & Espresso Makineleri

Evde yaptığınız kahvenin, dışarıda içtiğiniz kahveler kadar lezzetli ve köpüklü olmasını istiyorsanız işe bir kahve makinesi almakla başlayabilirsiniz. Kahve tutkunlarının en sevdiği küçük mutfak aleti olan kahve & espresso makineleri, damakta mükemmel bir kahve tadı bırakmak üzere tasarlanmış ürünlerdir. Lezzetli bir Türk kahvesi, filtre kahve, espresso veya cappuccino içebilmek için cafelere gitmenize gerek yok. Kahve & espresso makineleri ile usta kahve baristalarının sırlarını kendi kendinize keşfedebilir; hem misafirlerinizi hem de kendinizi taze kahve aromalarıyla şımartabilirsiniz. Kahve & espresso makinenizden memnun kalmak için, kullandığınız kahvenin ve kahve öğütücünün kalitesinin de önemli olduğunu unutmamalısınız. Gereğinden ince öğütülmüş kahve, kahve & espresso makinesinde sızıntıya ve kahve tadında acılığa neden olabilir veya kahve & espresso makinesini tıkayabilir. Gereğinden kalın öğütülmüş kahve çekirdekleri ise kahvenizin kıvamının fazla sulu olmasına yol açar.

Bir fincan Türk kahvesinin verdiği keyfi başka hiçbir şeye değişmem diyenlerdensiniz; Türk kahvesi makinesiyle keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Cezvede hazırlanan Türk kahvesinde her zaman bol köpüğü tutturmak mümkün olmayabilir. Türk kahvesi makinesinin özelliklerinin başında ise her fincanda aynı ölçüde köpüğü garantilemesi gelmektedir. Çalışma molalarında, makinede iki dakika gibi kısa bir sürede zahmetsizce hazırlayabileceğiniz Türk kahvesiyle, kendinize mükemmel bir ödül verebilirsiniz. Minimal tasarımıyla mutfağınızda yer kaplamayacak bir ürün olan Arçelik Türk kahve makinesi, kahve tiryakilerine Cooksense teknolojisi ile bol köpüklü, taşmayan gerçek Türk kahvesi lezzeti sunmayı garanti ediyor. Eğer cezveden vazgeçmek zor geliyorsa, kahvenizi elektrikli cezvelerde hazırlayabilirsiniz. Fakir elektrikli cezve, tek cezvede 4 kişilik Türk kahvesi hazırlamak üzere tasarlanmış bir üründür.

Espresso, koyu kavrulmuş ince çekilmiş bir kahve türüdür. Evde, hem görünümüyle hem de tadıyla mükemmel espressolar yapmanın yolu, piyasa araştırması yaparak en iyi espresso makinesini almaktan geçiyor. Her espresso makinesinin kullanımı farklı olabilir. Bu yüzden aldığınız espresso makinesini, kullanma kılavuzundaki adımları takip ederek kullanmalısınız. Espresso makinesi deyince akla gelen Delonghi, Icona Vintage kahve & espresso makinesi, kahve severlere mükemmel bir İtalyan espressosu lezzetini garantiliyor. 'Cappuccino Sistemi' havayı ve sütü karıştırarak cappuccino için zengin ve lezzetli bir köpük sunmaktadır. Espresso makinelerinin fiyatı, tasarım özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kahve & espresso makinesi almaya karar verdiyseniz; Arzum, Tefal, Arçelik, Bosch, Kenwood, Fakir, Arnica, Beko, Acassia Home, Korkmaz ve Delonghi gibi markalara ait ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Delonghi (326)
(264)
Fakir (245)
Arzum (202)
Sinbo (193)
Korkmaz (135)
Arçelik (75)
Arnica (66)
Tefal (62)
King (50)
Goldmaster (45)
Braun (43)
Conti (42)
elektrolux (41)
Cvs (39)
GAT (39)
Stilevs (27)
Raks (24)
WMF (24)
Homend (22)
Bosch (20)
Jura (16)
Siemens (16)
Lavazza (15)
Krups (14)
Nescafe (14)
Premier (14)
Bluehouse (13)
F.Francis (12)
Sunny (10)
Fantom (9)
Beko (8)
Breville (8)
Grundig (8)
Vestel (8)
Felix (7)
Profilo (6)
(5)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(258)
ve üzeri (383)
ve üzeri (415)
ve üzeri (422)
ve üzeri (431)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL