Kahve Değirmeni & Öğütücü

için 793 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kahve Değirmeni & Öğütücü

Tadı damakta kalacak bir kahve hazırlamanın ilk yolu, kahvenin aromasını kaybetmeden öğütülmesinden geçer. Evde yaptığınız kahvenin, kafelerdekini aratmamasını istiyorsanız, kahvenizi çekirdek halinde alıp evde kendiniz öğütmelisiniz. Kahve dükkanlarında çektirilen kahvenin her zaman istediğiniz incelikte olması mümkün olmayabilir. Kahve çekirdeklerini çok ince öğütmek, kahvenin içindeki acı bileşenleri ortaya çıkarmaya ve kahvenin aromasının kaybolmasına neden olmaktadır. İyi bir kahve öğütücüsünün ve kahve değirmeninin özelliği, evinizde tadına doyamayacağınız Türk kahvesi, espresso ve filtre gibi kahveler hazırlayabilme olanağı sunmasıdır. Kahve değirmeninizde hangi kahveyi ne kadar öğüteceğinizi bilmek, damak zevkinize uygun kahve lezzetini yakalamanızı sağlayacaktır.

Kahve öğütücülerinin kullanımı oldukça basittir. Belli ölçüdeki kahve çekirdeğini öğütücüye koyduktan sonra, kapağını kapatıp pover tuşuna basarak öğütme işlemini başlatabilirsiniz. Kahve öğütücüsünü kullanırken, çekirdekleri gerekenden az miktarda çekerseniz, kahve aromasını yitirebilir. Kahve çekirdeklerini gereğinden fazla çekmeniz ise normalde filtre haznesinde kalması gereken acı yağların fincanınıza dolmasına neden olur. Kahve öğütücülerinin çıkarılabilir haznesini elle veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Kahve öğütücülerinin yıkadıktan sonra kurutma işlemi oldukça önemlidir. Kahve öğütücünüzü temizledikten sonra dikkatle kurutmanız, öğütücünün ömrünü uzatacaktır. Elektrikli kahve değirmenleri; bıçaklı değirmenli ve disk değirmenli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Mutfak robotuna çok benzeyen bıçaklı modellerle en iyi kahve deneyimini yaşamak için, bolca deneme yapmanız gerekmektedir. Disk tipi kahve değirmenleri ise kullanım kolaylığına sahip, homojen öğütme ve sürat açısından piyasada bulabileceğiniz en iyi kahve değirmenleridir.

Delonghi, Bluehouse, Arzum, Siemens, Bosch, Sinbo, Fakir, Nescafe, Premier, Sinbo marka kahve öğütücü ve kahve değirmenleriyle, istediğiniz her an kendinize taze öğütülmüş çekirdeklerden kahve hazırlayabilirsiniz. En ucuz kahve öğütücüler ve en ucuz kahve değirmenleri, manuel çalışan modellerdir. Kahve keyfine düşkün müdavimler tarafından üretilen De'Longhi kahve öğütücü, kahve aromasının korunmasını sağlar. İnce ve kalın kahve öğütme özelliğine sahip Bosch kahve değirmenini, çektiğiniz kahveleri saklama kabı olarak da kullanabilirsiniz. Arzum kahve öğütücü, hem kahve çekirdeği hem de kuruyemiş öğütebilmektedir. Rendeleme–dilimleme diski bulunan Fakir kahve ve baharat öğütücüde, kahvenin yanı sıra baharatlarınızı da öğüterek ev tazeliğinde yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Sinbo kahve öğütücü, uygun fiyatı ve kullanım kolaylığı sebebiyle bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(316)
Premier (31)
Fakir (28)
Sinbo (26)
The LifeCo (26)
Delonghi (25)
WMF (17)
King (16)
Arzum (10)
Cloer (10)
Bluehouse (8)
Bosch (7)
Tefal (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(55)
ve üzeri (77)
ve üzeri (82)
ve üzeri (84)
ve üzeri (85)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL