Elektrikli Barbekü & Izgara

için 1,324 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektrikli Barbekü & Izgara

Mangalda pişirilen yiyeceklerin tadından vazgeçemiyorsanız, ızgara veya barbekü yapmak için piknik alanlarına gitmek zorunda değilsiniz. Koku ve duman yapmayan elektrikli barbekü & ızgaralar sayesinde, balkona bile çıkmaya gerek duymadan mutfağınızda ızgara yapabilirsiniz. Izgara yüzeyi, elektrikli ızgara ya da barbekü alırken en çok dikkat edilmesi gereken kısımdır. Tel, cam, döküm ve teflon gibi ızgara yüzeyleri, kullanıcılar tarafından önerilmemektedir. Elektrikli barbekü & ızgara seçerken ihtiyacınızı karşılayacak kapasitede bir ürün seçmelisiniz. Elektrikli barbekü & ızgaranızı bahçede mi, piknikte mi, balkonda mı kullanacağınızı belirlemelisiniz. Döküm elektrikli barbekü & ızgaraları uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Elektrikli barbekü & ızgaraların özellikleri: koku ve duman yapmadan etlerinizi ve sebzeleri mangal lezzetinde pişirebilmeleridir. Elektrikli barbekü & ızgaranın kaliteli ve işlevsel olduğu; dış yüzeyinin seramik veya döküm olmasından, koku ve duman yapmamasından ve termostatının olmasından anlaşılır. Elektrikli barbekü & ızgaranın temizliği için; kullandıktan hemen sonra, ızgaranız daha sıcakken üzerine sıvı deterjan ve su serpmeli, kurumasını beklemeden bir bez yardımıyla silmeniz gerekmektedir. Kurumuş elektrikli barbekü & ızgara lekeleri çok zor çıkmaktadır. Era, 3 ER, Sinbo, Cvs, Akel, Korkmaz, Tefal, Arnica, Philips, Homend, Fakir, Emsan, Aksu, King gibi markalar tarafından elektrikli barbekü & ızgaralar üretilmektedir. Era Grillex 4'ü1 arada kapaklı ızgarada, etlerinizi ister şişte, ister ızgarada pişirebilir ve çift sıkıştırmalı pişirme teli sayesinde yiyeceklerinizi tek seferde kolaylıkla çevirebilirsiniz.

Barbekü deneyimini iç mekanlara taşımak üzere tasarlanan Philips ızgara, yağ eklemeden ızgara yapmanızı sağlayan yapışmaz bir plakaya sahiptir. Arçelik elektrikli ızgaranın minimal tasarımı sayesinde mutfağınızda yer kaplamadan ve koku yapmadan ızgara yapabilirsiniz. Kızartma verimliliğini artırmak için ısı yansıtma özelliği olan portatif tepsisi ile Korkmaz ızgara, kokusuz ve dumansız bir ızgara deneyimi sunuyor. Yarısı sac tava, diğer yarısı ise ızgara şeklindeki dizaynıyla Sinbo elektrikli ızgaranın sac bölümünde yumurta, krep ve çeşitli sebzelerinizi pişirirken; ızgara bölümünde ise leziz et, tavuk, balık, sucuk ürünlerinizi pişirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(140)
Sinbo (98)
Era (77)
Cvs (29)
Korkmaz (22)
Akel (18)
Aksu (16)
Tefal (15)
Arnica (10)
Efba (8)
Emsan (6)
Homend (6)
King (6)
Profilo (6)
Stilevs (6)
WMF (6)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(75)
ve üzeri (132)
ve üzeri (148)
ve üzeri (153)
ve üzeri (158)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL