Doğrayıcı & Rondo

için 2,558 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Doğrayıcı & Rondo

Doğrayıcı ve rondolar, neredeyse bütün yemeklerin ve hamur işlerinin hazırlanmasında en çok ihtiyaç duyulan küçük mutfak aletlerinin başında gelmektedir. Yeni nesil çok amaçlı doğrama setleri, farklı bıçak seçenekleri ile sebze ve meyveleriniz için gösterişli sunumlar hazırlamanızı sağlar. Bütün salata malzemelerinizi doğramak için doğrayıcı ve rondoları kullanabilirsiniz. Kaşar, dil, cheddar, ezine gibi peynir çeşitlerini doğrayıcı ve rondoda doğrayabilirsiniz. Kek, kurabiye ve puding malzemelerini rondo ile karıştırabilirsiniz. Rondoda püre hazırlayıp, doğrayıcıda sebze ve meyveleri doğrayabilirsiniz.

Doğrayıcı ve rondo temizliğinde, doğrayıcının bıçak kısmına çok dikkat etmelisiniz. Doğrayıcı ve rondonuzun temizliğini elle yapmanız daha doğru olacaktır; fakat pratik olması açısından gövde kısmını bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Doğrayıcı ve rondolar çoğunlukla plastik hazneli ve cam hazneli olmak üzere iki grupta üretilmektedir. Cam hazneli doğrayıcı rendeler sağlığınız için daha elverişlidir. Doğrayıcı ve rondo alırken gücüne, kayma yapıp yapmadığına ve sesinin yüksekliğine dikkat etmek kullanıcı memnuniyetinizi artıracaktır.

Tefal, Arzum, Philips, Arnica, Fakir, Arçelik, Bosch, Homend, Sinbo, Sunny, King, Kenwood Bluehouse marka doğrayıcı ve rondolar, ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. En çok tavsiye edilen doğrayıcı ve rondo ise çoklu doğrama setleridir. En ucuz doğrayıcı veya en ucuz rondo, tek fonksiyonlu plastik hazneli modeller olarak öne çıkmaktadır. Doğrayıcı, karıştırıcı ve öğütücü işlevlerini bir arada barındıran Moulinex doğrayıcı, üstün doğrama performansıyla en işlevsel doğrayıcılardan biridir. Arnica doğrayıcı; doğrama bıçağı, et doğrama, karıştırıcı ve krema aparatı ile bir çok fonksiyonu birlikte sunmaktadır. Dokunmatik kapaklı Homend Robo Chop doğrayıcı ise sessiz çalışma ve mikrodalgada kullanılabilme özellikleri ile ev hanımlarının kolaylıkla kullanması için tasarlanmıştır. Uygun fiyatlı bir doğrayıcı olan Fantom cam gövdeli mutfak robotu, çeşitli renk seçenekleriyle ev hanımlarının beğenisine sunuluyor. Doğrayıcı ve rende grubunun en sevimli ve en işlevsel ürünü olan Tefal doğrayıcı rendenin kolay çıkarılabilir 5 farklı bıçağı ile harika sunumlar hazırlayabilir ve sebzeleri doğrudan tabağınıza servis edebilirsiniz. Fresh Express doğrayıcı rendenin farklı bıçakları; ince rende, kalın rende, ince dilimleyici, kalın dilimleyici ve peynir rendesi fonksiyonlarına sahiptir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Plastik Hazne (1523)
Cam Hazne (859)
Başka bir kelime deneyin

Marka

(356)
Fakir (171)
Tefal (135)
Conti (126)
Arzum (107)
Cvs (97)
Sinbo (76)
Arçelik (75)
Arnica (66)
King (60)
Stilevs (60)
Beko (46)
Kenwood (46)
Philips (40)
Vestel (35)
Goldmaster (32)
Bluehouse (21)
Premier (19)
Homend (18)
Bosch (17)
Siemens (15)
Felix (13)
Özkent (12)
Profilo (11)
WMF (10)
STİLEVS (8)
Sunny (7)
Braun (6)
Korkmaz (6)
(5)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(142)
ve üzeri (206)
ve üzeri (221)
ve üzeri (225)
ve üzeri (229)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL