Buharlı Pişiriciler

için 316 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Buharlı Pişiriciler

Buharda pişirme yönteminin sağlığımız üzerinde büyük faydaları bulunur, bu nedenle sıklıkla tercih edilmesi önerilir. Buharda pişen et, balık ve sebze gibi besinler, lezzetini yitirmeden sağlıklı ve hafif birer menüye dönüşür. Buharda pişirilen yemeklerin içinde kızartma ve kavurmalardaki gibi ekstra yağlar bulunmaz. Bu da hazırladığınız yemeklerin hem daha düşük kalorili olduğu, hem de vücudumuza zarar veren serbest radikalleri içermediği anlamına gelmektedir. Buharlı pişiriciler sayesinde, yemeğe gelen misafirleriniz evde: yemek kokusu, duman, kirli tencere, kirli ocak ve tava gibi kötü sürprizlerle karşılaşmaz.

Buharlı pişiricilerin özelliği: besinlerin vitamin değerlerini yitirmeden, sağlıklı ve pratik bir şekilde pişmelerini sağlamaktır. Brokoli, havuç, bezelye ve karnabahar başta olmak üzere, birçok sebzeyi buharda pişirerek, tencerede olduğu gibi vitaminlerinin yemeğin suyunda kaybolmasını engelleyebilirsiniz. Sebzelerin canlı renklerini yitirmelerini istemiyorsanız, buharlı pişiriciyi kapattıktan hemen sonra tencerenin kapağını açıp, bir tabağa aktarın. Soslu pişirme özelliği bulunan buharlı pişiricilerde, sos ekleyerek yemeklerinizin lezzetini artırabilirsiniz. Buharlı pişiricilerde yemek yapmak için kolay ve pratik yemek tarifleri bulunmaktadır. Bu tariflerden yararlanarak sağlıklı ve lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Tefal, Bluehouse, Arzum, Homend, Philips, Sinbo, Profilo, Premier, Breviller marka buharlı pişiriciler ile yemek yapma alışkanlıklarınızı değiştirin. Buharlı pişiricilerin fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir. En ucuz buharlı pişiriciler, buharda pişirme özelliğine ek başka pişirme fonksiyonları bulunmayan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev hanımları tarafından en çok tavsiyede edilen buharlı pişirici olan Tefal Vita Cuizine Compact buharlı pişirici aynı anda 3 farklı yemeği pişirirken, sebzelerin vitaminlerini korumayı başarıyor. Arzum buharlı pişirici: yavaş pişirici, fritöz, sote pişirici, ızgara ve kızartıcı özellikleriyle tüm pişirme ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir mutfak aleti olmak üzere tasarlanmıştır. Bluehouse Vapore buharlı pişirici, yoğun pişirme fonksiyonu sayesinde yemeklerinizi normal süresinden daha hızlı pişirir. Diyet programınıza lezzet katacak bir ürün olan Goldmaster buharlı pişirici ile 3 farklı yemeği aynı anda pişirebilirsiniz. Aynı zamanda blender özelliğine sahip Philips Avent Wasabi buharlı pişirici ile evde bebeğinize sağlıklı ve katkı maddesi bulunmayan mamalar hazırlayabilirsiniz. Fakir Tolero buharlı pişiricide bulunan özellik sayesinde, gerekli gördüğünüz durumlarda yemeklerinize pişirme esnasında su ekleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(55)
Sinbo (25)
Redmond (13)
Fakir (7)
Tefal (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL