DESTEK MERKEZİ

Hangi konuda bilgi almak istersiniz?

Kupon, Kampanyalar

No Soru Başlıkları
1 Nasıl kupon kullanırım?
Siparişin ödeme aşamasına geldiğinizde hesabınızda kuponunuz varsa Ürün ve/veya Sepet Kuponları alanında görürsünüz. İstediğiniz kuponunun yanındaki Kullan butonuna basmanız yeterlidir. 

Önemli Not: Her ürün için 1 adet mağaza kuponu veya 1 adet n11.com kuponu kullanabilirsiniz.
2 Kuponla aldığım ürünü iade edersem kuponu tekrar kullanabilir miyim?
Kupon kullanılarak alınan ürünlerin iade veya iptalinde sepetin tamamının iade veya iptal edilmesi gerekir. Kullanım süresi devam ediyorsa kupon hesabınıza tekrar yüklenir. Kısmı iade ve kupon son kullanım süresi geçtikten sonra yapılan iptal ve iade işlemlerinde kupon tekrarlanmaz.
3 n11.com kampanyalarından nasıl haberdar olurum?
n11.com'da yeni başlayan kampanyalar, isteğinize göre e-posta kutunuza ve/veya telefonunuza gönderilir. Bunun için Hesabım menüsündeki Üyelik Bilgilerim sayfasında kampanyalardan e-posta/SMS yoluyla haberdar olmak istiyorum seçeneklerinden dilediğinizi işaretlemeniz yeterli. 
4 Anında İndirim kampanyası nedir?
n11.com tarafından düzenlenen Anında İndirim, kampanya sayfasından satın alınan ürünlerde geçerlidir. Anında indiriminizi, ödeme sayfasına geldiğinizde görebilirsiniz. 
5 Banka puanlarımı n11.com kampanyalarında kullanabilir miyim?
Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanları, n11 kmapanyalarında kullanabilirsiniz. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar, bu bankalarla kampanya yapıldığında kullanılabilir.