CANON MX 395 YAZICI VE BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ '' Patentli TÜRKİYE'DE İLK BÜYÜK TANKLI''

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO %100 İADE GARANTİSİ

269,00 TLKDV DAHİL

3 iş günü
Ücretsiz Kargo
İstanbul
Teslimat Detayı
Hemen AL
Sepete Ekle
İzlemeye Al

Alışverişiniz güvencemiz altında

11 Güvence için tıklayın
Hızlı Gönderim

Ayrıntılar

CANON MX 395 YAZICI VE BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ '' Patentli TÜRKİYE'DE İLK BÜYÜK TANKLI''
BİTMEYEN KARTUŞLU CANON MX 395 "AKILLI TANK"
(Renkli Yazıcı + Tarayıcı + Fotokopi + FAX)
-Bitmeyen Kartuşlarıyla 2 yıl garanti --


Bursa Kartuş Teknolojileri olarak "BİTMEYEN KARTUŞ” markasını yıllar önce sizlerle tanıştırdık. Sizlerin takdiriyle bu gururu yaşarken, yine sizlerin önerileri ve enerjisiyle öncüsü olduğumuz bu sektörün gerektirdiği yenilikçi kimliğimizi de hep muhafaza etmeye çalıştık.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda, AR-GE ekibimizin de bir süredir üzerinde çalıştığı "Akıllı Tank” projesini bugün itibariyle sizlere sunuyoruz.

Akıllı Tank projesini özetlemek gerekirse;

 

Bilindiği gibi, bugüne kadar Bitmeyen Kartuşlu yazıcılarda kullanılan TANK sistemlerinde hacim olarak standardın dışına çıkılamamıştı Bu tanklar CMYK diye tabir edilen (mavi-kırmızı-sarı-siyah) renk mürekkeplerden eşit olarak 100ml almaktaydı. Bursa Kartuş olarak tüm yasal koruma haklarını aldığımız ve satışa sunduğumuz "Akıllı Tank” ile siyah mürekkep hacmini 100ml’den 280ml’ye çıkardık. Böylelikle ev-işyeri gibi alanlarda kullanılan Bitmeyen Kartuşlu Yazıcıların diğerlerine nazaran en çabuk tükenen siyah renkli mürekkebi artık "Akıllı Tank” sayesinde kapasitesinin 3katına çıktı ve sizlere sadece "siyah" olarak yaklaşık 10000 sayfa çıktı alma imkanı sunuyor.

Bugün itibariyle satışa sunduğumuz "Akıllı Tank” fiyatları tüm Canon marka yazıcılar ile uyumlu olup, fiyatları daha önce satışta olan "şeffaf renkli tanklar” ile aynı olacaktır. "Akıllı Tanklarımız” "Akıllı Mürekkeplerimiz PHOTOINK” ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

 


 

Yazıcı ve tanklar size kutulu olarak gönderilecektir. Aşağıdaki videoyu izleyerek, kurulum yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz..

Örnek Video izle ;
 
 PAKET İÇERİĞİ:
- Canon MX395 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
- 2 Adet Orjinal Kartuşları (Yazıcının içinde takılı haldedir)
- 4 Renkli AKILLI TANK YÜKSEK KAPASİTE Bitmeyen Kartuş SİSTEMİ 
- 4 Renk Toplam 580 ML PHOTO INK Mürekkepleri
- USB Kablo ve Yazıcının CD vs. tüm aparatları
 
Yazıcı ve tanklar size hazır olarak gönderilecektir. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.. 
BU SİSTEM İLE İnanılmaz Tasarruf SAĞLAYACAKSINIZ
Yurtdışından İTHAL Ettiğimiz Bitmeyen KARTUŞ SİSTEMLERİ İLE;
KARTUŞLARINIZ HİÇ BİTMEDEN BİNLERCE SAYFA ÇIKTI alabilirsiniz.
HEMDE FOTOĞRAF kalitesinde ..ALDIĞINIZ ÇIKTILARA SİZ BİLE ŞAŞIRACAKSINIZ.

 
KULLANIM YERLERİ:
- TÜM EV KULLANICILARI
- TÜM OFİSLER
- OKULLAR
- FOTOĞRAFÇILAR
- GRAFİKER VE DESİNATÖRLER
- TÜRK TELEKOM BAYİLERİ

- FATURA ÖDEME MERKEZLERİ
- İNTERNET CAFELER

Bitmeyen Kartuş Sistemi Nedir?

Firmamız tarafından ithal edilen "Bitmeyen Kartuş Sistemleri" yazıcılara montaj edilir.Sistemin içinde yaklaşık 30'ar kartuşluk (modellere göre farklılık gösterebilir) Mürekkep mevcuttur. Kartuşlarda bozulma ve kalitesiz baskı alma riski yoktur. 

Çok düşük maliyetlere binlerce sayfa kaliteli çıktı alınabilir.Tanklardaki mürekkep bittiğinde kendiniz kolayca dolum yapabilirsiniz. 

Photo ink Tanıtım videosunu izleyin;


 

PHOTO INK Neden Akıllı Mürekkep ?
Kaliteli Fotoğraf Baskıları Almanızı Sağlar;
Mürekkep püskürtmeli yazıcıların kartuş dolumlarında, kolay dolan kartuşlarda yada bitmeyen kartuş sistemlerinde güvenle kullanabileceğiniz PHOTO INK mürekkepler, uzun uğraşlar ve yıllar süren araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Tüm yazıcı markaları için ayrı ayrı üretilen mürekkeplerle fotoğraf kalitesinde baskılar almanıza olanak sağlar.
 
Orjinal kartuşlara göre fazlasıyla ekonomiktir.

100 ml mürekkeple A4 olarak yaklaşık 1000 adet yazı yada yüksek kaliteli 100 adet a4 fotoğraf basılabiliyor. 100 ml mürekkebin 10 TL olduğunu düşünürsek 100 sayfanın maliyeti 1 tl yapar. Bunu aşağıdaki şekilde de örnekleyebiliriz.

 

FOTO INK mürekkeple; 100 sayfa a4 yazının maliyeti yaklaşık 1 TL.

FOTO INK mürekkeple; 100 sayfa a4 fotoğrafın maliyeti yaklaşık 10 TL.

FOTO INK mürekkeple; 400 adet 10*15 fotoğrafın maliyeti yaklaşık 10 TL.

100 ml mürekkep yerine 1 litre mürekkep alındığında bu maliyetler yaklaşık yarıya yarıya düşer.


Sonuç olarak;orijinal kartuşla alınan çıktılar, PHOTO INK ile alındığında %95 daha uygun fiyatlara maletmiş olunuyor.


 

Çevre Dostudur, doğanın kirlenmesine engel olur.

Orijinal kartuş kullandığınızda 100 TL’ye alınan orijinal kartuşlarla ortalama 100 sayfa çıktı alabilirsiniz. Şu anda üretilen orijinal kartuşlar dolum yapılmaması için özel olarak üretilir. Bu nedenle bu orijinal kartuşları atıp yine orijinal kartuş almak zorunda kalırsınız.


 

Bitmeyen kartuş sistemleri yada kolay dolan kartuş sistemleri kullanarak binlerce baskı hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bu baskıları alınırken bitmiş orijinal kartuşları çöpe atmak zorunda kalmazsınız ve bu şekilde doğanın korunmasına da yardımcı olmuş olursunuz.


Çevre Boyut Değerlendirme Tablolarında "KARTUŞ ve TONER atıkları” doğa tarafından yok edilemeyen ve doğayı kirleten tehlikeli atık maddeler olarak isimlendirilmiştir. PHOTO INK mürekkeplerle Doğayı korumak elinizde.


(Not:Detaylı tablolar için cankayacevre.com.tr adresinde yayınlanan bu excel tablosunaburayı tıklayarakulaşabilirsiniz;)


Yazıcınız ile %100 Uyumludur.

Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kâğıt üzerine mürekkeple baskı yapmak; yüksek mühendislik bilgisi gerektiren inanılmaz bir olay. Yazıcı kartuşları bir saniye içinde mürekkep tanelerinin milyonlarcasını bir sayfaya gönderebilir.

 

 

PHOTO INK;bilgisayar yazıcıları için mürekkep üretiminde sektörün en büyüğü. Şirket Malezya’da bulunuyor. Dünyada ki 30 milyon yazıcıya mürekkep sağlamak için buradaki 70 kişi durmadan çalışıyor. Yazıcınıza en uyumlu mürekkebi üretmek için gece gündüz çalışan bu ekip, ürettiği mürekkepleri her gün onlarca testten geçiriyor.

 

 

Kartuşlar 3 ana parçadan oluşuyor. Haznede tutulan mürekkep, ateşleme odası ve ufacık parçalarla süslenmiş küçük bir devre kartı. Bu parçalar birlikte çalışarak mikroskobik düzeyde inanılmaz bir şey yapıyor.

 

Resim ve kelimeler ufak damlaların birleşmesiyle oluşuyor. 5 mm kareye yüzlerce sayfaya binlerce damlar. Bunu gerçekleştirebilmek için kartuşun bir şey üzerinde hassas bir kontrolü olması gerekir. Saç telinin ucuna sığabilecek kadar küçük olan damlalar.


Bilgisayar mürekkebi yüksek mühendislik eseri olan bir sıvı. %80’ni su, % 20 ise bir çözücü, renklendirici ve solvent karışımı. İçeriğinin oranı kritik bir önem taşıyor. Teknisyenler dikkatli bir şekilde kontroller yapıyorlar. Yazıcınızın içindeki baskı kafalarının ve püskürtme uçlarının ömrünü uzatmak için tüm bu testler. Yazıcınızı daha uzun ve verimli kullanabilmeniz için.


Sonuç olarak; Yazıcınıza en doğru renkleri PHOTO INK mürekkeplerle almanız mümkün.


Solmayan Fotoğraflar Almanızı Sağlar.

PHOTO INK mürekkeplerle aldığınız fotoğraflar, fotoğraf kağıtlarınızda onlarca yıl bozulmadan saklanabiliyor. Fotoğraf stüdyosundan aldığınız kalitede ve çok daha ucuz. Anılarınızı canlandırmanızın ve özgürce baskılar almanızın zamanı geldi. PHOTO INK bu konuda size en hızlı çözüm olacak.


Suda Akmayan Baskılar Almanızı sağlar.

Fotoğraflarınız su temasında akmaz, renkleri bozmaz. Nemli ve rutubetli ortamlara dayanıklıdır. Güneş ışığında solma yapmaz.


 

 

 

Kuruma yapmaz;

Mürekkepler dolan kartuşlarınızda yada Bitmeyen Kartuş sistemlerinizde kuruma yapmaz. Bu sayede yazıcınızın kartuş ve kafalarının kullanım ömrünü uzatır.


 

 

100 Puan;

PHOTO INKMürekkepler tüm testlerden %100 başarılı sonuç ile geçmiştir.


%100 iade garantisi;

Yazıcınıza uyumlu PHOTO INK mürekkebi aldığınızda; Baskı kalitesi olarak %100 memnun kalmanızı garanti ediyoruz. Memnun kalmamanız halinde ürünümüzü bize iade edebilirsiniz.


 


 

Bursa Kartuşolarak 2002yılından bu yana sadece printer sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 2008 yılında ilk ithalatını yapan firmamız 2009 yılında BitmeyenKartuş  yi kurarak uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisi ile, kısa zamanda tüm Türkiye’ye ulaşmayı başarmıştır.


Sitemizde "KargoBedava”, Peşin fiyata taksit, Online Canlı destek, Kaliteli hizmet prensipleri ile kurulduğu ilk günden beri güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir. Videolu anlatımlar ve açıklayıcı bilgiler sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir.


Kurulduğu ilk günden beri kendini ve ürün hizmet kalitesini yenileyen firmamızın ilk öncelikli hedefi; müşteri isteklerini tam olarak doğru anlamak ve buna uygun en ekonomik ve en kaliteli ürünleri sunmaktır. Bu amaçla 2008 yılında büyük uğraş ve emeklerle "Bitmeyen Kartuş” sistemlerini montaj edip, testlerden olumlu sonuçlar alarak satışlara başladık. Herkesin kabusu olan mürekkep ve kartuş maliyetlerini böylelikle düşürmeyi başardık.


Özellikle bitmeyenkartus.com.tr ile başlayan internet hayatımızda bugün sektörümüzle ilgili 40 adet civarında internet sitemiz ve 100 adetten de fazla alan adımız mevcuttur. 2013 Mart ayı itibariyle toplam 2200 bayi sayısına ulaşan firmamız, Türkiye’de her bölgede aktif bir şekilde ürünlerin satış ve hizmetini başarılı bir şekilde yürütmektedir.


BK Dolan toner, nozzle man, BK Bitmeyen Kartuş, gibi marka tescil ve patente sahip olan ürünlerimize her geçen gün yenilerini ekleme hedefinde olan aktif bir personel kadrosuna sahibiz.


Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız dostlarımızın önerileri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir. Her yıl fuarlara katılarak yeni ürünleri tanıtma ve müşterilerimizle daha yakından tanışma fırsatı buluyoruz.

 

 

Dün küçük adımlarla yola çıkmışken, bugün büyük ama emin adımlarla yola devam etmekteyiz. Dostlarımızla birlikte keyifle yürüdüğümüz bu yolda 2.000 adetten fazla ürün çeşidi ve toplam hizmet kalitesi ile müşterilerinin gönlünü fetheden firmamız, 2011 yılında Bitmeyen Kartuş Ltd.Şti. kurarak ihracat anlamında da yeni hedeflere ulaşmıştır.

Yeni distributorlukler, yeni ithalatlar, yeni patentler ve benzersiz hizmet kalitesi ile, kurulduğumuz ilk günkü heyecanla elimizden geldiğince sizlere hizmet vermeye ve çalışacağız.


Yıllar içinde onlarca kere büyümemizde bize destek olan tüm dostlarımıza en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.


. 


 

 


HERKESİN ORTAK KABUSU 'KARTUŞ'

Evet;Herkesin ortak kabusudur 'Kartuş';
Doya doya çıktı alamadan ,doya doya en güzel resimlerinizi yazıcınızdan çıktı alamadan biter kartuşlarınız. Çünkü demodur (yarıya kadar dolu) yazıcınızı ilk aldığınızda içinden çıkan kartuşlar.

Sonra kartuş almaya gidersiniz ki O da NE! Yazıcınızı 70 TL ye almışınızdır.Ama şimdi 2 kartuşa 85 TL istiyordur. Yazıcı Reyonundaki Satış temsilcisi. Almazsınız sinirlenerek çıkarsınız mağazadan.

Size en yakın olan 'Kartuş Dolumu Yapan Firmalardan' birine giderseniz.5-10 TL arası ödeyerek dolum yaptırırsınız. 20-30 sayfa çıktı alırsınız yüzünüz güler:)

Sonra 'KABUS' geri döner; ya renkler vermiyordur ya çizgili yazıyordur yada hata veriyordur kartuşlar.Çünkü yazıcıyı üreten firma devamlı orjinal kartuş satmak için kartuşları doluma dayanıksız yapmıştır.

Eee elin yabancısı yapmıştır işte,Sanki araba satmıştır size benzini pahalı satıyordur. Öfkelenirsiniz ya yazıcıyı balkondan aşağı atarsınız,yada onlara yenilir gidip sırf kartuş parası vermemek için yeni yazıcı alırsınız ekrar. Bodrumunuz 2.el yazıcı pazarı gibi olmuştur. 5-6 yazıcıyı Pul Koleksiyonu gibi antika misali yıllarca saklarsınız.

İşte bu noktada ;Bu kabusları tekrar tekrar yaşamamanız için gece gündüz çalışarak bazı çözümler ürettik.

BİTMEYEN KARTUŞ'u yarattık paranız cebinizde kalsın, paranız ülkemizde kalsın diye.. Başarılı da olduk, şuan bu cihazları kullanan 2000'i aşkın müşterimiz var. Tüm yazıcıların çözümü var bizde..

Saygılarımla…


BURSA KARTUŞ

 


 

 

Bitmeyen Kartuş Montajlı Canon MX ve MP Yazıcıların Garanti Şartları
GARANTİ ŞARTLARI:

1-Bitmeyen Kartuşlu Canon mp ve Canon mx Cihazlarımızın Garantisi Fatura Tarihinden İtibaren bilgisayar ekranınızda'Emicisi Dolu'hatası verene kadardır.

EMİCİ DOLU Hatası Nedir?

Bu hata bu cihazların bir nevi ömrünü tamamladığını gösteren bir hatadır. Bu hatayı verdikten sonra cihazınızı yenilemeniz gerekir.

Bu hata;

CANON MP ve MG modellerinde yaklaşık 7.000 - 14.000 baskı adedi,

CANON MX modellerinde ise yaklaşık 15.000-30.000 sayfa adedi kadar baskı alındıktan sonra vermektedir.

"Emici Dolu" Hatası veren yazıcınızın sorununu 40 TL servis ücreti karşılığında çözüyoruz. Bundan sonra yazıcınızı yine sorunsuz şekilde doldurup, kullanmaya devam ediyorsunuz.

2- Baskı Kartuşlarının garantisi 3 ay yada 3.000 sayfa (hangisi önce biterse) baskı alana kadardır. Baskı kartuşlarını değiştirmek ücrete tabidir.Yeni baskı kartuşları size sıfır olarak gönderilir. Bitmeyen Kartuş sistemine kendiniz basit olarak Baskı Kartuşları sizlere montaja hazır olarak gönderilir.

3- Bitmeyen Kartuş sistemlerinde farklı bir mürekkep kullanıldığında cihazlar garanti kapsamı dışında kalır.

4-Yazıcınızı arıza çözümü için kargolamak istiyorsanız; MUTLAKA teknik servisimizi 0224-224 0000 nolu numaradan telefonla arayıp, "Arızalı ürün kaydı" yaptırmalı ve teknik servis onayını aldıktan sonra kargoya vermelisiniz......................

Teknik servisten onay alıp YURTİÇİ kargoyla gönderebilirsiniz

BURSA KARTUŞ

TARİH:..../...../2013
Bitmeyen Kartuşlu Canon MX ve MP Yazıcıların Garanti Şartları
 
GARANTİ ŞARTLARI:
 
1- Bitmeyen Kartuşlu Canon mp 250 ve Canon mx320/mx 350 Cihazlarımızın Garantisi Fatura Tarihinden İtibaren bilgisayar ekranınızda 'Emicisi Dolu' hatası verene kadardır.
 
EMİCİ DOLU Hatası Nedir?
 
1- Bu hata bu cihazların bir nevi ömrünü tamamladığını gösteren bir hatadır. Bu hatayı verdikten sonra cihazınızı yenilemeniz gerekir.

Bu hata;

CANON MP modellerinde 7.000 - 14.000 baskı adedi,

CANON MX cihazlarında ise yaklaşık 15.000-30.000 sayfa adedi kadar baskı alındıktan sonra vermektedir.

"Emici Dolu" Hatası veren yazıcınızın sorununu 40 TL servis ücreti karşılığında çözüyoruz. Bundan sonra yazıcınızı yine sorunsuz şekilde doldurup, kullanmaya devam ediyorsunuz.

2- Baskı Kartuşlarının garantisi 6 ay yada 3.000 sayfa baskı alana kadardır. Baskı kartuşlarını değiştirmek ücrete tabidir.Yeni baskı kartuşları size sıfır olarak gönderilir. Bitmeyen Kartuş sistemine kendiniz basit olarak Baskı Kartuşları sizlere montaja hazır olarak gönderilir.

 
3- Bitmeyen Kartuş sistemlerinde farklı bir mürekkep kullanıldığında cihazlar garanti kapsamı dışında kalır.

 
4- Bakım için gönderilen cihazlar Mutlaka YURTİÇİ KARGO ile karşı taraf ödemeli gönderilmelidir. Bakım dönüşü kargo ücreti karşı tarafa aittir.

BURSA KARTUŞ

TARİH:..../...../2011
 
YAZICI MX360
Hepsi Bir Arada İşlevselliği Baskı, Fotokopi, Renkli Tarama ve Faks
Baskı Performansı
Foto Hızı (10 x 15) 45 sn
Siyah Beyaz Çıktı Hızı 7.5 ipm
Renkli Çıktı Hızı 4.5 ipm
Çözünürlük (dpi) 4800 x 1200 dpi
Mürekkep Sayısı 2
Kopyalama
Siyah Beyaz Kopya Hızı 5.5 ipm
Renkli Kopya Hızı 2.2 ipm
Tarama
Tarayıcı Çözünürlüğü (optik) 1200x 2400 dpi
Tarayıcı Renk Derinliği 48/24 bit
Küçültme - Büyütme Oranı %25 - %400
Faks
Fax Hızı 33.6kbps
Fax Belleği 50 sayfa
Yazıcı Özellikleri
Kart Girişleri yok
DVD / CD Baskısı yok
Dublex (Standart) Manuel
2 Kağıt Kaseti yok
Arayüz
Wi-Fi yok
PC USB2.0 Hi-Speed
Ethernet yok
Bluetooth opsiyonel
Uyumlu İşletim Sistemi Windows Vista, XP, 2000 //Mac OS X v.10.3.9, v.10.4, v10.5
Ek Özellikler
Ekran LCD ekran
Otomatik Doküman Besleyicisi var (30 sayfa)
Ölçüler (mm) 458x410x200
 
Ürün Özellikleri :
Faks Özelliği Var
Tarayıcı Özelliği Var
Fotoğraf Baskısı Yok
Fotokopi Özelliği Var
Taşınabilir Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Garanti Açıklama KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır.

KARGO BEDAVA!
YURTİÇİ KARGO

Lütfen kargonuzu teslim almadan önce kontrol ediniz. 

Kargonuzda yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" tutturunuz. 
Hasar tespit tutanağı tutulmamış siparişleriniz için, firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Tüm siparişleriniz, tek bir paketle gönderileceği için, lütfen siparişinizden önce, diğer ürünlerimizi de inceleyiniz.
Tüm ürünlerimiz ambalajında, kullanılmamıştır. Faturalı olarak gönderilmektedir.

Şirketimiz memnuniyetinizin öneminin bilincinde olarak tüm satış ve pazarlama süreçlerini bu doğrultuda düzenlemektedir. 

Lütfen soru, görüş veya önerinizlerinizi iletmek için bize yazınız.Tüm ürünlerimizi görmek için tıklayın.

Bu ilan kolayListele aracılığı ile yayına alınmıştır.


BKT8789

İade / Değişim Bilgileri

“Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", “6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” ve “Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik” hükümlerine tabi olacaktır.

Bilgi için tıklayınız.


İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz.

Satış Sonrası Servis

Ürünlerimiz ile ilgili herhangi soru veya sorunlarınız için bize 0212 543 43 80 - 98 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Banka 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
89,67 TL
269,00 TL
44,83 TL
269,00 TL
29,89 TL
269,00 TL
89,67 TL
269,00 TL
44,83 TL
269,00 TL
29,89 TL
269,00 TL
89,67 TL
269,00 TL
44,83 TL
269,00 TL
29,89 TL
269,00 TL
89,67 TL
269,00 TL
44,83 TL
269,00 TL
29,89 TL
269,00 TL
89,67 TL
269,00 TL
44,83 TL
269,00 TL
29,89 TL
269,00 TL
89,67 TL
269,00 TL
44,83 TL
269,00 TL
29,89 TL
269,00 TL
89,67 TL
269,00 TL
44,83 TL
269,00 TL
29,89 TL
269,00 TL

İşaretli taksit seçeneklerinde vade farkı uygulanır.

MAĞAZAYA SORU SOR
Vize Kampanyası
n11.com CardFinans Kampanyası