Elektrikli Bisiklet

için 40 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektrikli Bisiklet

Elektrikli bisiklet modelleri, tıpkı normal bisiklet modelleri gibidir; fakat elektrikli bisikletler, teknolojinin gelişmesinden nasibini almış ve elektrik enerjisi ile çalışır duruma gelmişlerdir. Bazı elektrikli bisiklet modellerinde pedal bulunsa da, adından da anlaşıldığı üzere genelde elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Rengarenk modellerde ve tasarımlarda üretilen elektrikli bisiklet modelleri, hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Renkli detayları seven kadınlar; pembe, sarı, yeşil ve turuncu renklerde üretilen elektrikli bisiklet modellerinden dilediğini kolayca tercih edebilir. Normal bisikletlerin pedallarını çevirmek sizi zorluyorsa, elektrikli bisiklet modellerinden satın almanız, günlük hayatta size rahatlık ve kolaylık sağlayacaktır. Kullanımı tıpkı normal bisiklet gibi olan bu ürünler ile tüm gününüzü keyifli geçirebilirsiniz. Özellikle şehir içinde ya da yazlıkta elektrikli bisiklet kullanmayı tercih ederek yorulmanızın önüne geçebilirsiniz.

Elektrikli bisikletler, elektrik enerjisinin sağladığı güç ile pedal çevirerek sağlanan gücü birleştirerek tekerin dönmesini sağlar. Elektrikli bisiklet modellerinde genelde elektrik, bisikletin tekerleklerine gönderilirken pedallarına gönderilmez. Eğer pedallarına gönderilirse, kullanıcının elektrik akımına maruz kalmasına neden olabilir. Tekerin elektrik enerjisi ile çalışabilmesi için öncelikle bir motora ihtiyaç vardır. Sabit bobinden üretilen bisiklet motoru, bisikletin ön ve arka teker göbeğine monte edilir. Arora elektrikli bisiklet modelleri ve Ekobis elektrikli bisiklet modelleri, uygun fiyatları ve kullanışlı yapıları sayesinde birçok kişi tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir.

Elektrikli bisikletlerinizi günlük hayatta kısa mesafe ulaşımlarda kullanabilirsiniz. Böylece trafik oluşumunu engellemiş ve maddi yönden de tasarruf etmiş olursunuz. Yürüyemeyeceğiniz kadar uzakta olan bir yere, elektrikli bisikletinizle birlikte gitmeyi tercih ederek rahat edebilirsiniz. Yuki ve Kanuni markaları tarafından üretilen elektrikli bisiklet modelleri, şehir içinde kullanım için son derece uygundur. Elektrikli bisiklet fiyatları, diğer bisiklet fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kendiniz için satın alacağınız bisiklet modeline iyice karar vermeli ve ondan sonra bir tercih yapmanız tavsiye edilir. Bisikleti spor amaçlı kullanacaksanız, bisiklet kategorimizde yer alan bisiklet çeşitlerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz. Pedal çevirerek kaslarınızın gelişmesini istiyorsanız, şehir bisikleti ya da dağ bisikleti modellerinden birini satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(16)
Salcano (6)
Yuki (6)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL