Öne Çıkanlar

Mikrofonlu Kulaklık

için 8,573 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mikrofonlu Kulaklık

Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar veya tablet bilgisayarlar aksesuarlarla daha verimli kullanılan elektronik cihazlardır. Bilgisayar çevre birimlerinden olan mikrofonlu kulaklıklar ile bilgisayarınıza sesli komutlar verebilir, Google üzerinden sesli aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Mikrofonlu kulaklıkların özellikleri, hem kulaklık hem de mikrofon görevini aynı anda yapabilmeleridir. Mikrofonlu kulaklıklar sayesinde, gerekli yazılımları yükleyerek, bilgisayarınızı ücretsiz görüşmeler yapabileceğiniz bir telefona dönüştürebilirsiniz. Eğer gün içinde sıklıkla sesli arama gerçekleştireceksiniz, ergonomik bir mikrofonlu kulaklık seçmelisiniz. Aksi halde, ölçüsü size uygun olmayan bir kulaklık yüzünden baş ağrıları çekebilir, motivasyon kaybı yaşayabilirsiniz.

Mikrofonlu kulaklıkların bir başka kullanım alanı ise bilgisayarlar oyunlarıdır. Online olarak multiplayer oynanan oyunlarda, kullanıcılar aralarındaki iletişimi mikrofonlu kulaklıklarmikrofonlu kulaklık aracılığıyla ses kaydı yapabilir veya sesli notlar alabilirsiniz. Mikrofonlu kulaklıklar sadece PC ve dizüstü bilgisayarlarda değil; tablet bilgisayarlar, cep telefonları, akıllı telefonlar ve akıllı televizyonlarda da kullanılmaktadır. Kablosuz mikrofonlu kulaklık kullanarak akıllı televizyonunuzu tamamen kişiselleştirebilirsiniz.

Oyuncular için üretilen Creative mikrofonlu oyuncu kulaklığı ile oyun zevkinize bölmeden multiplayer oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz. Kablosuz mikrofonlu kulaklık modelleri arasında en çok tercih edilen LG bluetooth mikrofonlu kulaklıkları ister bilgisayarınızda, ister akıllı televizyonunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Surround ses teknolojisine sahip Logitech wireless kulaklıklar ile oyunlardaki tüm ses efektlerini pürüzsüz bir şekilde dinleyebilir, oyun dışında geçirdiğiniz vakitlerde stereo ses kalitesi ile müzik listenizin en güzel parçalarını dinleyebilirsiniz. Philips kafa bantlı mikrofonlu kulaklıklar ile yurtdışında yaşayan yakınlarınızla internet üzerinden aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Mikrofonlu kulaklıkların fiyatları ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişmektedir. En ucuz mikrofonlu kulaklık modellerinden olan Frisby kulak içi mikrofonlu kulaklıkları tak çalıştır özelliği sayesinde hem cep telefonunuzda hem de bilgisayarınızda kolayca kullanabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2397)
Logitech (415)
Frisby (329)
Trust (322)
Philips (212)
Snopy (199)
Avec (190)
Everest (67)
A4-Tech (54)
Asus (40)
Razer (38)
Hiper (36)
Piranha (36)
Tigoes (26)
Creative (23)
JBL (22)
Codegen (13)
Corsair (13)
Microsoft (13)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kulaklık Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ses Özelliği

(1446)
(182)
(145)
(40)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(378)
ve üzeri (596)
ve üzeri (637)
ve üzeri (646)
ve üzeri (664)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL