Klavye ve Aksesuarları

için 681 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Klavye ve Aksesuarları

Tablet PC’ler, dokunmatik ekranları ile kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tabletinizdeki bütün programları ve uygulamaları dokunmatik ekranına parmak uçlarınızla dokunarak kontrol edebilirsiniz.

Tablet PC’ler, kullanım kolaylıklarından ve taşınabilirliklerinden ötürü birçok kullacı tipi tarafından tercih edilmektedir. Her türlü ihtiyaca ve kullanıcı tipine göre üretilen Tablet PC’leri daha verimli kullanabilmek için çeşitli tablet aksesuar modellerini kullanabilirsiniz.

Tabletlerde yazı yazmayı kolaylaştıran aksesuarlar, tablet bilgisayarların kullanıcı deneyimini artıran aksesuarlar arasındadır. Tablet klavyesi ile bilgisayar başında oturuyormuşcasına kolaylıkla yazı yazabilir, okuduklarınızdan notlar alabilirsiniz.

Tablet klavye ve aksesuarlarının özelliklerinden biri kılıf olarak kullanılabilmeleridir. Apple firmasının iPad 2/3/4, iPad Mini ve iPad Air modelleri için ürettiği klavyeli kılıflar ile cihazınızı bir laptop gibi stand şeklinde kullanabilir ve şık kılıfı ile tabletinizi dış tehlikelere karşı koruyabilirsiniz.

Tablet PC ve iPad klavyelerinin özellikleri arasında yer alan bluetooth teknolojisi ile, cihazınızı kablo derdi olmadan klavyeye bağlayabilirsiniz. Tablet PC ve iPad'ler için üretilen tablet klavyelerinin fiyatları, tablet modeline göre değişiklik göstermektedir. Tablet PC’ler için üretilen klavyeler ile, iPad'inizi kolaylıkla bir notebook bilgisayara çevirebilirsiniz. Eğer bir kitap yazıyorsanız, bir iPad ve kullanabileceğiniz bir tablet klavyesi ile istediğiniz her yerden kitabınızı yazmayı sürdürebilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab 3 için özel üretilen klavyeli deri kılıflar ile tabletibizi yanınızdan ayıramayacaksınız. Logitech firmasının, iPad 2 için ürettiği bluetooth'lu klavye ile cihazınızı hem dikey modda hem de yatay modda kullanabilirsiniz. Bluetooth ile cihazınızı tabletinize bağlamak ve USB ile şarj etmek gerçekten çok pratik.

Microsonic marka, alüminyum kaplama bluetooth iPad 2 klavyesini, tabletinize kolaylıkla bağlayabilir ve sessiz klavye tuşları ile yazarken aradığınız sessizliği yakalayabilirsiniz. Belkin bluetoothlu tablet klavyesini ise neredeyse bütün tablet modellerinde kullanabilirsiniz.

Logitech firmasının, iPad Mini modeli için ürettiği “Logitech Keyboard Folio for iPad Mini” ile geleneksel yazı deneyimini tablet bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz. Tam şarj ile 3 ay yazı yazabileceğiniz bu kılıf ile harika kitaplar yazabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(361)
Panther (100)
Samsung (32)
Addison (14)
Apple (14)
Logitech (8)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (43)
ve üzeri (48)
ve üzeri (50)
ve üzeri (55)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL