Öne Çıkanlar

Su Sebili

için 404 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Su Sebili

Su sebili, yaz ve kış aylarında, soğuk ve sıcak suya kolayca ulaşmamızı sağlar. Sadece evlerde değil, gittiğimiz her yerde karşımıza çıkan sebillerin, temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Su sebilinin temizliğinin ve gerekli bakımının düzenli olarak yapılması, suyumuzun her zaman taze ve sağlıklı kalmasını sağlar. Su sebili kullanma talimatını iyice inceleyip, nasıl temizleneceğini öğrenebilirsiniz. Aksi halde, ne kadar sağlıklı bir su markası tercih ediliyorsa edilsin, temiz olmayan bir pompa ve sebil, hızla suyu kirletir.

Su sebili alacağınız zaman, üç çeşit malzeme arasında karar verebilirsiniz. Cam, plastik ve çelik su sebillerinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Özellikle hastane, eczane, okul, iş yerleri gibi insan sirkülâsyonunun fazla olduğu mekanlarda, paslanmaz çelik deposu olan su sebillerini tercih etmekte yarar var. Bunların yıkanması daha kolaydır. Deterjan ile yıkama yapıldığında ise mutlaka bol su ile durulamak gerekmektedir.

Gizli damacanalı su sebilleri de ilginizi çekebilir. Sebil markalarının şık ve özgün tasarımları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Su sebilinizin, su kabininin olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Su sebili musluğunun kırılması durumunda, sitemizden beyaz eşya yedek parça & aksesuarlarını inceleyerek yenisinin siparişini verebilirsiniz. Montajı sandığınız kadar zor değildir.

Kullananlara danışarak, su sebili tavsiyeleri isteyebilirsiniz. Suyun yaşam kalitemizi belirlediği, açıkça biliniyor. Bu durumda sebilin kalitesi de doğrudan suyumuzun kalitesine etki edecektir. Bosch, Simfer, Vestel, Beko, Altus, Valy ve Siemens su sebili markaları kaliteleri kanıtlamış markalardır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Goldmaster (82)
Vestel (38)
Altus (21)
Beko (18)
Simfer (13)
Nizamoğlu (11)
Siemens (7)
Bosch (6)
Icf (6)
Zen (6)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (56)
ve üzeri (60)
ve üzeri (63)
ve üzeri (65)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL