Şarap Soğutucu

için 58 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şarap Soğutucu

Bir kadeh Merlot ya da Chardonnay? Şarapla ilişkisi hangi derecede olursa olsun bütün şarapseverler, şarabın gerçek lezzetini muhafaza etmenin önemini bilir. Kaliteli şarapların gerçek lezzeti ancak ideal soğuklukta servis edildiğinde ortaya çıkar. Şarapları uzun süreler boyunca koruyabilmek ve yıllandırabilmek için öncelikle doğru ortamı sağlamak gerekir. Şarap soğutucular ise, şarabın korunabilmesi için gerekli en uygun ortamın yaratılmasını sağlar.

Şarap eksperleri kadar evinde şarap içmekten hoşlananlar için de evde bir şarap soğutucu bulundurmak lüksten ziyade bir gereklilik. Şarap soğutucular, dijital göstergeli elektronik ısı ayarıyla şarap saklamak için ideal sıcaklığın sağlanmasına olanak veriyor. Şarap dolabı ideal nem seviyesini koruyarak şaraplarınızın uygun koşullarda korunmasını sağlar. Karanlık iç kısmı ve UVA korumalı cam kapılı şarap soğutucular, şaraplarınızın gün ışığından zarar görmesini önlerken, koleksiyonunuzu da kontrol edebilmenizi sağlar.

Bazı şarap soğutucular, içerisinde bulunan şarabın kırmızı, beyaz veya köpüklü olmasına bağlı olarak değiştirilebilen sıcaklık seçimi yapmanızı sağlayan elektronik kontrollere sahip. Şarap keyfinizi katlamak için bundan güzeli olamaz.

Bosch'un iF Ödülleri'nde En İyi Tasarım Ödülü'nü alan şarap soğutucusu Winecooler, hem göze hem de damağa hitap ediyor. JYA markasının şarap soğutucuları ise şık tasarımları ve az yer kaplamasından ötürü tercih ediliyor.

JYA, Hotpoint-Ariston, Bosch markalarına ait şarap soğutucular ile şaraplarınızın tam olarak gereken sıcaklıklarda korunacağından emin olabilirsiniz. Davetlerinizde dilediğiniz şişeyi güvenle açabilir ve misafirlerinize mükemmel şekilde soğutulmuş ve korunmuş şaraplar ikram edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL