Mikrodalga

için 651 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mikrodalga

Hızlı pişirme kolaylığı ile mutfaklarda büyük kolaylık sağlayan mikrodalga fırınlar, yemek hazırlamayı olduğundan daha keyifli bir hale getiriyor. Üstelik bunu en az elektrik tüketimi ile yapıyor. Normal şartlar altında etin çözülmesini saatlerce beklemeniz gerekirken, mikrodalga fırınınızda 15 dakikada bu işlemi halledebiliyorsunuz.

Cep telefonu ile konuşmayı, radyo dinlemeyi, televizyon izlemeyi ve yemeklerimizi hızlıca hazırlayabilmeyi mikrodalgalara borçluyuz. Mikrodalgalar ışık hızında hareket eden, çok kısa dalga boyuna sahip elektromagnetik enerjilerdir. Mikrodalga fırınlar ise mikrodalga ışınları kullanarak gıdalarınızı istediğiniz ölçüde ısıtıyor. Sıkça sorulan "Mikrodalga fırın zararlı mıdır?" sorusunun yanıtı bilim insanları tarafından çok net bir şekilde açıklanmıştır. Mikrodalga fırınlarda pişirilen gıdalar, diğer yollarla pişirilen gıdalar kadar sağlıklıdır. Araştırmalar, diğer pişirme yöntemlerine kıyasla mikrodalga ile pişirmede daha fazla vitamin, mineral ve besin değeri kaldığını göstermektedir. Sonuç olarak, mikrodalga fırınlar yiyeceklerinizin kimyasal yapısını bozmaz. Mikrodalgada pişirilmiş bir gıdayı tüketmek, radyasyona maruz kalmanıza sebep olmaz. Mikrodalga fırınlar elektrik enerjisini, mikrodalga enerjisine; mikrodalga enerjisini de ısı enerjisine çevirir. Yani, fırından çıkan yemeğinizde radyasyon yoktur.

Mikrodalga fırında yemek pişirirken cam, seramik, plastik ve kâğıt kaplar kullanabilirsiniz. Mikrodalgada kek, kumpir, pizza gibi sevdiğiniz lezzetleri hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Beko, Arçelik, Samsung, Delonghi, Simfer, Bosch, LG, Arnica markalarının solo ve ankastre mikrodalga fırınlarından birisi mutlaka sizi mutlu edecektir. A ve B enerji sınıflarına sahip mini / midi mikrodalga fırınların fiyatlarını araştırırken, özelliklerini de dikkatle incelemenizi öneririz. Mikrodalga fırınınızı aldıktan sonra, keyifle kendinize ait "mikrodalga fırında yemek tarifleri" rehberinizi oluşturabilirsiniz.

Mikrodalga fırın kullanırken dikkat etmeniz gerekenler; fırınınızı sık sık temizlemek, boşken çalıştırmamak ve kapağı kapanmıyor veya hasar görmüşse çalıştırmamak olarak sıralanabilir. Yemeklerinizi hızlı ve sağlıklı bir şekilde hazırlamak için mikrodalgada pişirme önerilerini dikkatle takip edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Samsung (101)
Arçelik (55)
Beko (32)
Silverline (32)
Bosch (23)
Cucinox (21)
LG (21)
Vestel (20)
Luxell (15)
Electrolux (13)
Cvs (12)
Simfer (8)
Teka (7)
Siemens (6)
İndesit (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(100)
ve üzeri (134)
ve üzeri (142)
ve üzeri (144)
ve üzeri (146)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL