Termostat

için 615 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Termostat

Oda termostatları, odanızın sıcaklığını pratik bir şekilde ayarlayabilmenizi sağlayan elektronik cihazlardır. Odanızın sıcaklığını ölçer ve en ufak bir sıcaklık değişiminde kombiyi çalıştırarak oda sıcaklığının tanımladığınız dereceye getirilmesini sağlar. İstenen sıcaklık sağlandığında da kombiyi otomatik olarak kapatarak enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Oda termostatları, çalışma özellikleri ve kullanım biçimlerine göre gruplara ayrılır. İhtiyacınıza yanıt verecek bir oda termostatı almadan önce termostatlar arasındaki farklılıkları ve avantaj/dezavantajları iyi değerlendirmelisiniz. Göz önünde bulundurmanız gereken kriterler hassasiyet, uyumluluk ve programlanabilirliktir.

Ortam sıcaklığındaki değişimi algılama kabiliyeti, oda termostatının hassasiyeti demektir. 1,0°C'lik hassasiyeti olan bir oda termostatı, bulunduğu ortamdaki 1,0°C'lik sıcaklık değişimini algılayabilir. 0,5°C hassasiyeti olan bir oda termostatı ise daha küçük sıcaklık değişimlerini algılayabilir. Hassasiyeti yüksek olan bir oda termostatı, sıcaklıktaki küçük değişiklikleri dahi anlayıp, otomatik olarak ortamı ısıtması için kombinizi çalıştırır. Oda termostatı satın alırken, kombiniz ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Oda termostatları, bağladığınız cihazı otomatik olarak açıp kapayan anahtarlardır ve uyumluluk sağlanmazsa işlevini gerçekleştiremez. "Dijital Programlanabilir" ibaresi olan oda termostatları haftalık olarak programlanabilmektedir. Manuel oda termostatları ise sadece anlık olarak oda sıcaklığını ayarlar. Öte yandan, dijital oda termostatlarının hepsinin programlanabilir olmayabileceğine de dikkat etmelisiniz.

Yaşamınızı kolaylaştıracak bir oda termostatı satın almak istiyorsanız Vaillant, Siemens, Buderus, Bosch, Demirdöküm, General Electric, Viessmann ve Ferroli markalarının ürünlerine göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Enerji Sınıfı

A+ (404)
A (196)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Marka

General (93)
Vaillant (70)
E.C.A (66)
Buderus (39)
Siemens (38)
Danfoss (30)
Bosch (28)
Honeywell (23)
Cosa (19)
İmmergas (19)
Baymak (15)
PLUSSMART (14)
in-therm (14)
Ariston (13)
Viessmann (12)
Alarko (11)
Alf (8)
Zen (7)
Ferroli (6)
Remosense (6)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(165)
ve üzeri (271)
ve üzeri (281)
ve üzeri (283)
ve üzeri (286)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL