Termosifon

için 579 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Termosifon

Sıcak suyun yaşamımızdaki önemi, rutin temizlik işlerimizin her aşamasında kendini gösterir. Herhangi bir ısınma probleminin olması, işlerimizin aksamasına neden olur. Bu aksaklıkları yaşamamak için, suyumuzun ısınmasını sağlayan cihazı dikkatle seçmemiz gerekmektedir. Şofbenlere alternatif olarak üretilen termosifonlar, suyu ısıtmak için sağlıklı ve ideal çözümlerdir.

Termosifon kullanmak, elektrik harcamasında tasarrufta bulunmanıza yardımcı olur. Eğer, yaşam alanlarınızda doğalgaz ısıtıcısı yoksa gönül rahatlığı ile termosifon kullanmayı tercih edebilirsiniz. Çoğunlukla evlerin banyolarında kullanılan termosifonları, ihtiyacınıza göre iş yerlerinde de kullanabilirsiniz.

Termosifon alırken dikkat etmeniz gerekenler, öncelikle ihtiyacınız olan sıcak su kapasitesini belirlemelisiniz. Ardından izolasyonu kuvvetli olan ürünleri ve bütçenizi düşünerek, enerji tasarrufu yapabilen cihazları tercih edin. Geniş güvenlik önlemleri olan termosifonları düşünmek mantıklıyken, elektrik ile çalışan termosifonların aldığı konum oldukça önemlidir. Su ile elektriğin temasını engelleyecek önlemler almak gereklidir. Montajının sorun yaratmamasına özen gösterin. Termosifonunuzun tasarımının, mekânınızın görünümüyle uyumlu olmasına dikkat edin. Son olarak garanti süresine ve satış sonrası destek hizmetlerini özenle inceleyin.

Bütçenize uygun bir termosifon seçmek için n11.com'daki Demirdöküm, Baymak, Bosch, Ariston, Regal markalarına ait termosifonları inceleyebilirsiniz. Termosifondan yüksek verim almak ve uzun seneler boyunca kullanmak için kaliteli markaları tercih etmelisiniz. Unutmayın, sıcak su, hem kişisel hem çevre temizliğimizin olmazsa olmaz öğesidir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Baymak (226)
Ariston (109)
Arçelik (19)
Beko (19)
Altus (18)
Regal (15)
Vestel (15)
Finlux (6)
(5)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A (360)
A+ (92)
B (69)
C (8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(72)
ve üzeri (93)
ve üzeri (102)
ve üzeri (104)
ve üzeri (105)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL