Beyaz Eşya Setleri

için 284 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Beyaz Eşya Setleri

Düğün alışverişinin en kritik aşamalarından birisi, beyaz eşya setinin alınacağı zamandır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz, ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılayacak, enerji tüketimini ise en alt seviyede tutacak beyaz eşya setini bulabilmek oldukça önemlidir. Düğün paketlerinin bolluğu, beyaz eşya setlerinin fiyatlarını düşürürken, bir yandan da, karar verilmesini güçleştiriyor. Bu durumda, internette sıkı bir araştırma yapmak farz oluyor.

Termikel, Samsung, Beko, Arçelik, Silverline, Pena ve Vestel gibi seçkin markaların çeyiz paketleri, yeni evlenecek çiftlerin ceplerini de gözetiyor. Yine de, fırın, ocak, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi uzun yıllar kullanmayı umduğunuz beyaz eşyalar, tek tek araştırılmayı hak ediyor.

Kısaca göz atacak olursak, çift bölmeli fırınlar, birkaç değişik yemeği aynı anda pişirmek için idealdir. Tek bölmeli fırınlar ise, daha uygun fiyatlarıyla cazip bir alternatiftir. Buzdolabınızı seçerken ise, dondurucu ve soğutucu bölmelerinin farklı ısı ayarlarına sahip olmasına özen göstermelisiniz. Tüm ev eşyalarınız arasında, en çok elektriği buzdolabınız tüketir; çünkü sürekli çalışmaktadır.

Buzdolabınızı seçerken enerji tasarrufunu da önemli bir kriter olarak kullanabilirsiniz. Standart, beyaz plastik tekneli bulaşık makineleri, genellikle en ekonomik olanlarıdır. Lüks modellerde kullanılan paslanmaz çelik tekneli bulaşık makineleri ise, yüksek ısılarda daha iyi sonuç verir.

Beyaz eşyalarınıza karar verdikten sonra bütçenize uygun olan paketi aramaya başlayabilirsiniz. Örneğin Bosch beyaz eşya seti ile Samsung beyaz eşya çeyiz paketinin arasında kararsız kaldığınız bir durumda, ilgili markaların kullanıcı yorumlarını dikkatle okuyabilir, ilgililere sorularınızı sorabilirsiniz. Bu durumda, 3'lü çeyiz paketinizin seçimini şansa bırakmamış olursunuz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Termikel (46)
Icf (33)
Vestel (7)
(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (19)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL